Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csinos lány miért vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinos lány miért vagy együtt egy kövér férfias leszbikussal?

Figyelt kérdés
a héven láttam, hogy falta fel azt a csinos lányt és ismerek is még egy párt. számomra érthetetlen hogyan tudják vonzani egymást. egyáltalán képesek szerelmesek lenni és szexeli?

2014. okt. 19. 21:22
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

#5


Több az állatvilágban a homoszexualitás mint hinnéd, te szűk látókörű tiszavirág


[link]


[link]

2014. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21%
18: Feminista? magasabb rendű a férfiaknál? Ne haragudj, de ez baromság. A két nem soha az életbe nem lesz egyenlő, ideje lenne minden agyhalott, csúnya lánynak felfogni, hogy amit akarnak, az természetellenes. menjünk vissza a homo sapienshez: Ki ejti el a mamutot? A pasi. Akkor a pasi életben tud maradni? Igen. A nő ejti el a mamutot? Nem. Azért, mert nem tudja. Életben maradt? Nem. Ilyen egyszerű. Mindenkinek megvan a feladata az életben! A nőknek kell gyereket szülni, a férfiak nem tudják megcsinálni! A férfiaknak meg el kell tartani a családot. Így marad fenn a társadalmunk. Persze, van homoszexualitás az állatoknál, de ennek ellenére a fiú majom dugja a lánymajmot is, hogy szülessen kismajom, vágjátok? A homoszexualitás egy feltűnési viszketegség, amivel egyes emberek megmutatják, hogy nincs szükségük a másik nemre. Baromság. A férfiak okosabbak, erősebbek a nőknél (nagyátlagban), ők irányítanak, miért olyan nehéz ezt elfogadni? Miért kell megsértődni, ha kinyitják az ajtót? Miért kell megsértődni, ha azt mondják, hogy a nők a gyengébbik nem? nem kell. Ja, amúgy nő vagyok.
2014. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, én leszbikus vagyok, de nem érzem ezt feltűnési viszketegségnek és azt sem akarom bebizonyítani, hogy nincs szükségem a férfi nemre. Sőt. Én írtam azt, hogy a férfiak egy olyan világot építettek fel évezredek során, amiről a nők nagy része azt sem tudja, hogy létezik. De azért azt is el kell ismerni, hogy igenis vannak kimagaslóan intelligens nők is, illetve vannnak dolgok, amiket a nők jobban tudnak a férfiaknál. Nekem csak ennyi a problémám, hogy néha a férfiak nem akarják elismerni, hogy egy nő is lehet okos, talpraesett és jó vezető. De ez már az én problémám. Sokszor furán néznek rám, mikor elmondom, hogy hol és milyen pozícióban dolgozom, már-már lehetetlennek tartják. :)
2014. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Miért, hol dolgozol? (utsó előtti)
2014. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

erdekes :)

en izmosabb teltebb fius leszbi vagyok....sot en is vonzodom neha az ilyen "kover ferfias" nokhoz.....

ezt nem lehet megmondani miert.....ez csak ugy jon ....:)

2014. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 11:52 A feltűnési viszketeg emberről feltételezhető, hogy eltervezi az ilyesmit.... de sokan nem tervezik nem polgárpukkasztani akarnak egyszerűen rájönnek, hogy a saját nemük felé vonzódnak. Nem akarják ezt mert látják a körülöttük lévő világot, küzdenek magukkal. Ők mik talán simán elmebetegek? Hazudjanak maguk köré hetero családot? Éljenek remeteként? Mi a 'megoldás'? Amúgy a mai világban a pasik nagy része olyan szinten elnőiesedett, nem hogy mammumot, de semmit nem tudnak elejteni. Esetleg az okos telefonjukat vagy a pipere cuccot.. Tisztelet a kivételnek az erős világépítő férfiaknak...Már nem olyan a világ mint több ezer évvel ezelőtt mikor is az a bizonyos kisded megszületett. Amúgy Boldog karácsonyt mindenkinek !!!
2014. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mert idióta buzіk
2023. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!