Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Adott egy 16 hónapos kapcsolat.Múlt héten hatalmas összeveszéssel majd kibéküléssel. A lány megígérte, hogy rugalmasabb lesz a fiú pedig, hogy figyelmesebb és jobban kimutatja a lánynak a szeretetét.A lány már bizonyított ez idő alatt 3x ugyanis a fiú mindennap kb. próba elé állította de a 4.-nél nem voltak hajlandóak megegyezni, mert a lány a fiú felől semmilyen változásnak még csak szándékát sem érzékelte.A srác önzőnek kiáltotta ki a lányt ezért és azt mondta, hogy eszméletlenül korlátozza.Szó-szót követett és a hobbikról szólván ezt mondta a fiú :" jah, csak a te hobbid egyenesen ahhoz vezetne h én elhagynálak" A lány hobbija kiskorától a társastánc. Jól van ez így?
2014. okt. 19. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ne a sok gyakoris erkölcshuszár mondja meg neked hogy mi van jól és mi nincs. Nem látunk bele az életedbe. Megpróbálok azért válaszolni: Megértem hogy borzasztó, ha a másik nem mutatja ki az érzelmeit, és mivel a lány (gondolom te vagy az) változtatott, jogosan vár el egy kis törődést. A srácnak emellett nem kéne korlátoznia a lányt, mert pontosan ezt teszi, mikor azt mondja hogy a tánc miatt hagyná el. Egyébként megemlítenéd hogy te pontosan miben és mennyiben változtattál, csak hogy legyen viszonyítási alap a srác megítélése szempontjából.
2014. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég érdekes körülírása a történteknek.

Gondolom te vagy a lány és mindketten még fiatalok vagytok.

Jó út volt az, hogy mindketten változtok vagy legalábbis változtatni akartatok.

Ha csak az egyik változtat inkább akkor nyilván csak az egyiket érdekli jobban a kapcsolat.

Ezt kívánja a logika, de nem biztos, hogy ez a valóság is.

Ezt még át kell beszélni mielőtt végleges döntés lenne belőle.

Az meg megint nem jó ha a másikat megváltoztatjuk a saját kényelmünk, megítélésünk szerint mert akkor már nem lesz önmaga.

2014. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme.Afiu nem tessz meg mindent de rákeni a csajra h miatta van minden.Bűnbakott keres és uralkodni akar.Ennek nem lessz jó vége . Nálam is így kezdödött h mindent meg kellet ígérnem és betartanom.Ő csak igérgetett de semmit nem tartott be és persze minden az én hibám lett.A vége az lett h majdnem betört a fejem akkorát kaptam.Mert agresszív is volt.

Ennek nem sok jövőt adok a szerelem nem igérgetésekről szól hanem tettekről.

2014. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én lennék a lány. Sajnos én is azt gondolom, hogy csak engem érdekel a kapcsolat, mivel ha én nem keresem múlt héten két nap után, akkor nem is "békültünk" volna ki. Kicsit olyan érzésem van, mintha ő se tudná mi legyen de ha vége akkor én mondjam ki, mert ő gyáva ezt megtenni.
2014. okt. 19. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak téged érdekel akkor már régen rossz, ha ismernélek azt mondanám szakítás vele, de igy névtelenül nem tudok nyilván pontos választ adni.
2014. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egész abból indult ki, hogy épp másnapra készültem az első egyetemi zh-mra és ő közölte velem, hogy MUSZÁJ Amerikába mennie egy ösztöndíjon keresztül, amit megpályáz akármit is szólok hozzá, ha tetszik ha nem. Döntsek, hogy támogatom vagy elhagyom.( Nem ilyen tömören és velősen de a lényege pontosan ez volt) Támogattam, ahogy azóta mindenben. Pénteken pl. elfelejtette velem közölni, hogy a mi találkozónk időpontjában beszélt meg egy haverjával talit. Ez a találkozó, azért lett volna fontos, mert előtte nem találkoztunk és pont akkor kellett volna, hogy megmutassa mennyire szeret így kértem jöjjön akkor korábban de nem, mert akkor meg álmos lesz. Kapcsolatunk elején is volt egy súrlódás ott hajnali 4:40-kor képes volt buszra ülni, alvás nélkül értem.
2014. okt. 20. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek után, hogy te támogatod egy ilyen horderejű kérdésben, nem értem miért nem veled foglalkozik, ha már megígérte. Elhidegült. Sajnálom.
2014. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Leírom a tapasztalataimat hátha egyszer valakinek segít:


Rohadt nehéz volt az az időszak és még utána is voltak gondok pár hónapon keresztül. Nagyon nehezen de most kb. 3-4 hónapja állt rá ő is jobban erre a témára, hogy figyeljünk a másikra.Szóval nem kell egyből eldobni mindent van, hogy érdemes várni a "csodára", mert megjöhet.

2015. jún. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!