Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy csak felesleges pénzkidobás lenne iskolába járnom?

Figyelt kérdés
Csak az általánost végeztem el, párom is csak egy egyszerű víz-gázszerelő. Párom szeretné, ha tanulnék valamit, azt mondja majd ő fizeti. De minek, amikor le vagyok maradva? Amúgyis kisbabát tervezek. Hogyan álítsam le?
2014. okt. 20. 16:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Na de elözö, a Kérdezö dolgozik... :-)
2014. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%
Ok, van munkád, mert mázlid volt/ismerős megsajnált és szerzett valamit/mlm ügynök vagy (bár talán érettségi még oda is kell)/pasi a főnököd és remélte, hogy megfektethet, de ez nem fog örökké tartani, gondolom ezt még 8 általánossal is fel tudod fogni. Az olyan munkákra, ahova nem kell semmi több ezren jelentkeznek, azoknak a nagy részének van érettségije, szerinted kit fognak választani? Felőlem elégedj meg 8 általánossal, de legalább 2 dolgot tarts be: 1, hogy nem szülsz gyereket, mert csak nyomorogna, 2, ne kuncsorogj a segílyért, amikor nem lesz munkád, ha egyszer volt lehetőséged tanulni, csak te lustaságól sz*rtál rá.
2014. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek mellett is tanulok, ez nem kifogás. Miért nem akarsz tanulni? Az idő így is úgy is eltelik, akkor már érdemesebb tartalmasan eltölteni, nem? Le vagy maradva, és idővel csak még jobban le leszel maradva. Csúnya lesz azt hallani a gyerek szájából, hogy "anyám CSAK egy..." Nem gondolod?
2014. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én két gyerek és munka mellett is tanultam rendszeresen, el nem tudom mondani, hogy hány tanfolyamot végeztem el, ezek mind szakképzettséget adtak, illetve segítették az akkormi munkámat. Tanulj csak, hiszen dolgozni szinte életünk végéig kell, van aki diplomát is szerzett munka mellett.
2014. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%
Remélem csak provokáció a kérdés...
2014. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
46%

"2. A párom is csak beteghordóként dolgozik."

Most beteghordó vagy víz-gázszerelő? :D

2014. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
91%
Négy szakmával plusz érettségivel nem tudok elhelyezkedni.Ha megszűnik ez a munkahelyed,hova vesznek fel?Elmész közmunkásnak?Sajnos ma már senki munkahelye nincs bebetonozva,hiába dolgozol ott hat éve.
2014. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Tudod némely sulik elvégzése nélkül nem lesz lehetőséged bizonyos a jelenleginél jobban fizető munkák betöltésére. Ráadásul a tanulás javít a dolgokhoz való rálátásodon, problémamegoldó képességeden és műveltté tesz. Az egyetem anno amúgy kismillió ilyen hozzáállású évfolyamtársam volt, aki csak a szülők, vagy párjuk kedvéért vágtam bele a gimibe, fősuliba és aztán hiába volt egy szakma, diploma a kezükben nem tudtak mit kezdeni vele, mert fogalmuk sem volt az elmúlt 5 év anyagáról. Én mindig is a tanulás híve voltam de neked tényleg nem ajánlom, és erről nem Te tehetsz, hanem valsz. a szüleid is ilyen szelleműek voltak.ő Sajnálom, sok jó dologból maradsz ki.
2014. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
77%
a választásokkor kell az ilyen képzettségű polgár szavazata is, ne ess kétségbe
2014. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Képzeld el,mikor majd a gyerekeidnek mondod,hogy tanuljanak,erre jogosan mondják azt,hogy te sem tetted.
2014. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!