Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok akik szingliket téringetí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szingliket téringetík az éljél kapcsba dumával azok ezt élvezik nem emészthetik meg a másságot, v ez nekik egy sport?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem mi bajuk az ilyeneknek ennyire fáj a másság ? Ennyire nehéz azt megemészteni h valaki tud egyedül is boldog lenni ?

Mert akkor mindjárt jönnek ezek a hittérítő dumák h hát ezt biztos csak kitalálja. Mert ilyen nincs ez nem létezik. Hát hogy merészel valaki szembe menni a társadalmi őszfelfogással és még van képe hozzá hogy egyedül legyen boldog.


Az ilyet meg kell térítenünk hát ezt nem tűrhetjük hát milyen már h valaki kilóg a "sorból". Ez a társadalmi ősz nyüszítés amit ezek az emberek leművelnek. Mikor én azt mondom h nekem jó így sőt boldog vagyok.

Az egy dolog h nem hiszik el de kb náciként kezelnek.

Akkora mértéktelen nem is tudom h fájdalom vagy feszültség v irigység de akkora van bennük.


Hogy attól még a Hiroshimai atombomba is visszavonulót fújna. De olyan is volt aki szabály szerűen meg akart verni. Meg volt h ezért tanácsoltak el adott suliból.


Most komolyan mi bajuk van az ilyeneknek ?

Akinek nem inge... és bocs a regényért.


20 F



2014. okt. 20. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen ez nekik baj mert ha nem lenne ilyen ember akkor nekik lenne igazuk,csak az ő pekjükre van :)

Meg a másik hogy kotnyeles barmok,akik azt hiszik többet tudnak mindenkinél,pedig halvány fogalmuk sincs semiről.

2014. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Társadalmi elvárás keresztény vallásos körökben is, hogy valaki házas legyen... Azaz ne legyen egyedül... Mindenhol kiutálják az egyedülállókat! Hogy miért van ez? Azért, mert át van mosva az emberek agya azzal, hogy csak az ér valami, akinek van társa...
2014. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Társadalmi elvárás keresztény vallásos körökben is, hogy valaki házas legyen"


Hát a mai MO-t söt még az EU-t se nevezném túlzottan nagy keresztény közösségnek. A házasság meg hát eléggé lent van valahol.

2014. okt. 20. 18:29
 4/11 anonim ***** válasza:
A házasságot ne szó szerint vedd... Az élettársi viszonyra is értem azt, amit írtam! Azaz elvárás, hogy legyen valakije mindenkinek!
2014. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg akartak verni? Eltanácsoltak az iskolából? Emiatt? Dzsézösz, milyen közösségben élsz? O.o
2014. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Meg akartak verni? Eltanácsoltak az iskolából? Emiatt? Dzsézösz, milyen közösségben élsz? O.o"


Ez Magyarország, aki nem birka, azt agyonverik, megalázzák, kinézik...

2014. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Magyarországon élek és nem vágyom párkapcsolatra, amin a környezetem időnként megütközik, de ilyen szélsőséges reakcióval emiatt még nem találkoztam. Hogy lehet egyáltalán emiatt kirúgni valakit az iskolából? Behív az igazgató, megkérdezi, hogy akarsz-e kapcsolatot, nem, akkor tűnés, vagy mi? O.o
2014. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Ez Magyarország, aki nem birka, azt agyonverik, megalázzák, kinézik..."


A 6-os mindent elmondott köszönöm.


Erre pedig.

"Hogy lehet egyáltalán emiatt kirúgni valakit az iskolából? Behív az igazgató, megkérdezi, hogy akarsz-e kapcsolatot, nem, akkor tűnés, vagy mi? O.o"


Nos az úgy volt h az igazgatónő behívatta anyámat megmondta neki hogy én egy null empatikus antiszociális egyén vagyok és nem vagyok ide való.

Mert nem tudok beilleszkedni , na ez nem volt igaz 100%-ban, csak ez szúrta a tanárok szemét.


Pl töri órán volt h azért álltunk meg mert a tanár elkezdett okítani h hát nekem is kell egy társ meg család...

Igazgató nőre visszatérve kiakadt h azt mondtam h szingliként is lehet boldognak lenni mert h ő 30 éve él boldog házasságban és én h mondhatok neki ilyet!


1. Nem neki mondtam hanem saját magamról.

2. Sose érdekelt senkinek a kapcsolati életformája h házas, élettárs v nyitott zárt kapcs..

Számomra ez magánügy.

De fordítva nem az volt.


Szóval igen ez Magyarország.

2014. okt. 25. 03:18
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát, én a helyedben ezt a sztorit felpakolnám valahová az internetre a tanárok, igazgató nevével, meg mindennel. Aztán az emberek eldöntik, akarnak-e ilyen helyre járni. Jogi lépéseken nem gondolkodtál?
2014. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem is küldtek már el iskolából a stílusom miatt, visszahúzódó vagyok, szintén nincs barátnőm!
2014. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!