Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan problémám van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan problémám van, amivel lehet, nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök gyakorlatilag ugyanazzal, kissé magányos, "antiszociális" típus vagyok, de nagyon szenvedek ettől, és szeretnék párkapcsolatot is, de sosem jön össze. Ugyanakkor a tanulás sem megy e miatt, mert teljesen lehúzza a kedvemet. Nem tudok ebből kimászni, nem jutok előbbre, és az emberek pedig inkább elfordulnak tőlem, minthogy segítséget kapnék...

Van valakinek ötlete erre, hogy mi a megoldás ilyen helyzetben?



2014. okt. 20. 22:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22:34: Bazzeg, előbb írd le magyarul, olvashatóan...
2014. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es le van magyarul,az hogy valaki két betű elírása miatt nem tudja értelmezni az nem az én bajom.Szerintem először magyarul kellen-e sok embernek megtanulni.

Ja igen tudom hogy nekem mert 2 rohadmányos betűt írtam el és ezért már nem tudok írni.Igen,igen.

2014. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Plusz a központozás...
2014. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen,meg a vesszők is kimaradtak az előzőből,azokat miért nem vetted észre,pedig direkt volt.
2014. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

kamaszkorom végigkíérte ez a probléma. Vágytam az emberek társaságára, ugyanakkor megrémített egy nagyobb közösség. ) pl suli, buli).

Párkapcsolatom se volt nagyon sokáig, mert ahogy köledett valaki teljesen bezárkóztam, pedig mindennél jobban szerettem volna.

Elcsépeltnek hangzik, de adig nem fogod magad jobban érezni, ameddig rá nem jössz mi az egyedüllét pozitívuma, és metanulni szeretni ezt az állapotot. Persze akarhatsz változni is és kell is. Szép lassan.

Próbálj meg hozzád hasonló emberekkel ismerkdni és velük kapcsolatot tartni. Ne akarj kapásból több tíz fős haveri kört, mert úgy jársz mint én. Körbenézel és sehol senki. Inkább legen 1-2 ember aki közelebb áll hozzád, mind sok akikkel felszínes a kapcsolat.

Tűzz ki a tanulásban is célokat, rangsorolj. Tedd egy pici szertartássá. Kösd össze azzal amit szeretsz.

És a legkeményebb, ne várj sokat az emberektől, kevesen képesek akkor is ott lenni ha neked van szükséged rájuk, nem pedig ők várnak valamit.

2014. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
... szóval a ki nem javíttott hibák ellenére tartom amit írtam. :)
2014. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!