Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreértés miatti csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértés miatti csalódás hogyan hozható helyre?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapig jól elvoltunk valakivel, de nemrég rajtakapott egy félreérthető szituációban. Azóta nem akar velem szóba állni és azt mondja már csak barátok lehetünk. Nem szeretném most jobban részletezni, hogy pontosan miről van szó, de olyan dolog amit régebben valóban gyakran elkövettem, de leszoktam róla és az már a múltamhoz tartozik. Ő azonban most azt hiszi átvertem őt és hogy még mindig ugyanaz az ember vagyok, aki régen. Pedig ez nem igaz. Egyelőre hozzám sem akar szólni, várnom kell. Mégis meddig várjak? Hogyan hozhatnám helyre a kapcsolatomat? Hogy bizonyíthatnám be neki, hogy télleg félreértette a helyzetet és sose bántanám őt meg? Ő a legfontosabb nekem a világon.

2014. okt. 21. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem mindegy, miről van szó konkrétan? Ha komoly választ szeretnél, akkor részletezd!


Ha valóban csak félreértés, akkor írd meg neki, mi is történt valójában!

2014. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam már neki élőben, mert véletlenül összefutottunk , annyit mondott majd megbeszéljük, de csalódott bennem és nem tudja mi lesz... Ez pár napja volt, azóta nem írt, pedig mindennap beszélni szoktunk cseten. Én meg nem írhatok neki, nem sürgethetem. A várakozás viszont megöl.. Mindennap egy örökkévalóságnak tűnik. Meddig kéne várnom? A félreértés konkrét tárgyát pedig továbbra sem szeretném részletezni, mert igen kényes téma... A lényeg az, hogy egy ola dolog amit űztem régen, most viszont csak egy félreérthető szituációban kapott rajta és egyáltalán nem tettem meg amire ő gondol... Csak azt látta, hogy ott vagyok ahova régebben is jártam, és nem akarja elhinni hogy nem azért mentem oda ami miatt régebben. Ennél konkrétabban már télleg nem szeretném kifejteni.
2014. okt. 21. 09:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor írj rá... nem kell túlragozni, csak annyit: "Hiányzol. Megbeszélhetnénk?".


Ha pozitív a válasza, legalább meghallgat... ha negatív, vagy ha nem reagál, akkor meg nagy levegő, és fogadd el...

2014. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondja, barátod akar maradni, akkor lesz lehetőségetek kibeszélni ezt a témát.:)
2014. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Várok egy hetet, és ha addig nem jelentkezik, írok neki. Nem akarom, hogy rosszul süljön el. A helyzet az, hogy az eset után 3 napon át mindennap próbáltam neki írni, hogy találkozzunk és beszéljük meg, majdnem kötélnek is állt, de az apukája kórházba került és ekkortól kezdve azt reagálta, hogy majd találkozunk, de értsem meg, hogy most nem megy és van elég baja és hagyjam békén. Másnap futottunk össze véletlenül egy buszmegállóban és ekkor mondta, hogy az apukája nagyon rosszul van, de majd leülünk és megbeszélünk mindent, de nem tudja, hogy ez mikor lesz. Ezek után meddig kéne várnom? Egy hét kevés, vagy sok? De ha egy hét múlva se ír, akkor biztos jó ötlet-e, hogy írjak neki? Mindenképpen egy semleges témával akarok nyitni, történetesen, megkérdezni hogy van az apukája. Annyira rossz, hog egyedül szenved emiatt és nem vigasztalhatom most őt, pedig máskor ilyen szituban mindig én vigasztaltam.
2014. okt. 21. 10:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen, hát amíg el nem rendeződik az apuka-ügy, addig!
2014. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát de mi van ha az apukáját kiengedik a kórházból, vagy neadja az ég meghal, jelentkezni viszont nem jelentkezik mondjuk hetekig, hónapokig... Honnan tudjam akkor hogy mi van az apukájával ha meg sem kérdezem tőle?

Ha egy hét múlva csak annyit kérdeznék hogy vn az apukád, de nem erőltetném a találkozás témát, abból mi rossz sülhetne ki? legalább látná, hogy aggódom érte és az apukájáért.

2014. okt. 21. 10:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az apukája kórházban van, akkor most nem te vagy a legnagyobb problémája...


Írj rá, de a kettőtök dolgát most szorítsd háttérbe!


Kérdezd meg, hogy van, mi a helyzet az apukájával, és hogy tudsz-e valamiben segíteni?

És azt is, ha szüksége van rád, akkor írjon, te ott vagy...


Most ez a max, amit tehetsz... a ti dolgokat meg beszéljétek meg azután, hogy az apja rendbejön...

2014. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Döntöttem, ez lesz. Várok egy hetet és ha addig sem ír, megkérdezem tőle hogy van az apukája és ezt minden héten megteszem egészen addig amíg azt nem írja hogy meggyógyult. Ekkor pedig óvatosan megírom neki, hogy hiányzik és találkozhatunk e hogy megbeszéljük a dolgainkat. Szerintem ez a legjobb, amit tehetek, de fel nem adom amíg egy kis remény is van, harcolok érte.
2014. okt. 21. 10:33
 10/12 anonim válasza:
Így van a remény hal meg utoljára!
2014. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!