Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, és fiúk köztetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, és fiúk köztetek van olyan hogy a pasinál évek óta tartó múlni nem akaró krónikus prostatagyulladás, ellenére megnősült, vagy ilyen pasihoz hozzáment feleségül, és ez a probléma nem volt akadálya a házasságnak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
miért lenne az?
2014. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így nősültem 14 éve, és már vannak gyerekek is. És természetesen a gyulladás is meg van még. Hacsak nem alakult át rákká.
2014. nov. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es nem mondtak a dokik hogy ez miatt nehezen johet ossze a gyerek vagy meddoseget is okozhat? Akkor a baratnod, feleseged hogy fogadta a problemad amikor megismetkedtetek?
2014. nov. 2. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem súlyos a helyzet, hogy muszáj legyen elmennem dokihoz. 20 éves korom előtt voltam (2x is), 2x-ra (másik doki) bedugta az ujját, és r..ul fájt, de azt mondta, hogy nem fájhat, mert túl fiatal vagyok. Azóta doki nem látott, de talán minden ismert tünet megvan. Sokat járok wc-re, de tudom előre, és alkalmazkodok. A feleségem meg már fiatalon sem foglalkozott velem (csak én nem vettem észre), úgyhogy a mai napig sem tudja, pedig már kértem, hogy vegyen nekem reklám gyógyszert. Most 36 vagyok.
2014. nov. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!