Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kezdeti tuz mindig atalakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kezdeti tuz mindig atalakul szeretette es szerelemme?

Figyelt kérdés
A parommal egy eve vagyunk egyutt. Hatalmas szerelem mar az elso pillanattol fogva, O es En is erezzuk, hogy a masik az igazi es mi osszetartozunk. Regebben hetente 2-3 estet tudtunk csak egyutt tolteni, tobbnyire messengeren vagy viberen beszelgettunk es rengeteg edes, szerelmes uzenetet irt ("eletem ertelme vagy,,erted barmit megtennek" stb.). Ez az elso fel evben volt, most az utobbi fel evben szinte egyutt elunk, hetente 1-2 estet toltunk kulon, akkor is este telefonalunk egyet, de szoban azert nincs lehetoseg az erzelmek ilyen merteku kifejezesere. Igy is rengetegszer mondja es bizonyitja is, hogy nagyon szeret es en vagyok neki a nagy O, a tokeletes no, a boldogsag, de nekem regen valahogy mas volt, hianyzik az a hatalmas merteku edesseg amit akkor kaptam. Ez a kezdeti tuz idovel minden kapcsolatban atalakul inkabb eros szeretette es romantikava?
2014. okt. 21. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát általában mindig átalakul. Ez mindig így szokott lenni. Persze vannak kivételek. A mamámék pl. 60 éves házasok és úgy viselkednek egymással mintha most jöttek volna össze. A papám még mindig ír a mamámnak verseket. :)
2014. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hááát, nálad sajnos már elmúlt.Érzed is, csak még nem birsz szembenézni vele.1 -2 év után is még javában dúl a szerelem,m sőt erősödik, nem csitul-ami valóban szerelem.
2014. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én is mindenütt azt olvasom hogy így meg úgy 1-2 év alatt a szerelem átalakul, és nem lesz lángolás, de mi ezt a férjemmel még mindig nem érezzük, hogy bárhová is csökkentek volna az érzések, de még a tűz sem csökkent, pedig 5. éve vagyunk együtt. Szóval kíváncsian várom mikor alakul át.


Bár mondom, én ebben nem hiszek. Szerintem nem lehet minden egyes ember kapcsolatára érzéseire ráhúzni ugyanazt a sablont. Szerintem az igazi szerelemnél nem csitul, nem lesz kevesebb, nem múlik el a lángolás.

2014. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vagyok a párommal, 18 voltam amikor ő és én egymásra találtunk, ő volt az első igaz szerelmem. Hogy csitult-e valami, vagy átalakult volna? Nem! Még erősebb. Ez minden embernél máshogy van. Mi ugyanolyan szenvedélyesen szeretjük egymást. Talán annyi változott, hogy az őrült szerelem mellé jött egy pici pocaklakó :)

23L

2014. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!