Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakuló párkapcsolat. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló párkapcsolat. Vagy mégsem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok a fiú pedig 24..egy helyen lakunk de Ő most csak hétvégente jár haza az iskola miatt(fősuli).Keveset találkozunk de az első az neki ha jön haza azonnal ír vagy felhív hogy találkozzunk.Írta hogy hiányol,és meg köszönte hogy elmentem vele sétálni még ha csak rövid időt tudtunk együtt lenni nagyon jó volt az is.Szerintetek ebből lehet valami?Vagy ezt csak án hitetem el magammal?


2014. okt. 21. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is is volt ilyen szomszédom mint te! Én csak meg akartam d.ugni!
2014. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szekszualizálás lesz itten csak álmodoz kirájlány papagáj grenye
2014. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát azon már rég túl vagyunk.és ezeket még bőven utána írta
2014. okt. 21. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy azon már túl vagytok, de még abban se vagy biztos, hogy alakuló párkapcsolat-e... Hogy lettetek ilyen könnyűvérűek, lányok?
2014. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!