Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem megnézi, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem megnézi, hanem MEGBÁMULJA a lányokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdést olvastam, mégis úgy érzem, ki kell írnom. Nem akarok hisztérika lenni, ezért is kérem a segítségeteket.

Tudom, hogy a férfiak megnézik a csinos, különleges nőket, ezzel nincs is bajom, én is megnézem őket(ki nem?).

A barátom azonban sose fordított rájuk nagyobb figyelmet, mint rám, egészen 2 héttel ezelőttig.

Akkor kezdődött el, hogy találkoztunk, és amíg beszélgettünk, addigis végigmérte a lányokat, sokszor már nem is emlékezett arra, hogy mit mondtam.

Múltkor egymással szemben ültünk egy padon, és SOSE nézett rám, amíg beszélt hozzám, mindig a körülöttünk állókat nézte. Gondoltam elmúlik, de nem.

Voltunk egy kiállításon: busszal mentünk, és a barátom rám se figyelt, hanem VÉGIG egy csajt bámult. A kiállításon is megnézte a csajokat, majd amikor vége volt, és a vonatra vártunk, jött egy csaj és TETŐTŐL TALPIG végigmérte. Ez volt nálam a végpont, levágtam egy flegma fejet, erre közölte, hogy Ő nem a csajt nézte, csak annak a fényképezőgépét.

Direkt kipróbáltam, hogy énis megnézem a fiúkat(utánafordultam egy srácnak), de észre se veszi. Ha közlöm, hogy bámul egy srác, akkor annyit mond, hogy ő észre se vette.

Csúnyának érzem magam, és legszívesebben kiakadnék, de nem tehetem.

Azzal nincs baj, hogy megnézi őket, de hogy iylen szinten hanyagol, és eldurvult a helyzet...(mielőtt írnátok, nem, nem vagyok csúnya, adok magamra-mindig ápolt vagyok, és igyekszem hozzám illő ruhákba járni).

Ez azóta van, amióta hatalmasat nőtt az önbizalma, és jó pasinak érzi magát(legalábbis én így látom).

Múltkor megkérdeztem, hogy a fiúk megnézik-e a nőket, mondta, hogy igen. Megkérdeztem, hogy Ő is? Mondta, hogy Ő nem, majd legközelebb megint rákérdeztem, és közölte, hogy hát ő is fiúból van.

FIúk, lányok kérlek segítetek! Hogyan helyes kezelni egy ilyen helyzetet? Nem akarok hisztérika lenni, de tényleg sírhatnékom van, olyan rosszul érzem magamat. :(


2014. okt. 21. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Naés, azt hadd bámujja hát bűn??? te nem bámulgatod a svárcenegereket a tengerparton? hipokrita alak vagy te
2014. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A pasid hűtlen lesz,simán félrelépne
2014. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, nyilván megnézem a jó pasikat. Ha csak megnézné, azzal nincs bajom(régen is megnézte, nem zavart). De ez már nem megnézés, amit csinál. Ráadásul amikor ketten vagyunk, és az egész nap úgy telik el, hogy rám se figyel, mert sétálás közben a csajokat nézi, akkor már nem tudom, mit tegyek.

2. válaszoló, remélem nem ez lesz. :(

2014. okt. 21. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Hát, mi együtt bámuljuk a barátommal a nőket és a férfiakat is. Ha jól veszem ki a szavaidból, téged az zavar, hogy nem figyel oda rád.

Tedd ezt szóvá. Mond meg, hogy magányosnak érzed magad, ha vele vagy.

2014. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bámulás= vágd kupán ha látod épp hogy ezt teszi. Probléma megoldva.
2014. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi gond. Mond meg neki amit 3-as is írt. Hogy zavar h nem foglalkozik veled.


Legrosszabb esetben mi történhet? Max egyszer mással összejön.

2014. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki ha nem fejezi be szakitasz vele.
2014. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, részben igen! Másrészt viszont az is, hogy csak a nőket. Ha mindenkit kielemeznénk, vagy együtt bámulnánk nőket ÉS férfiakat is, akkor nem lennék ideges. Viszont ezt akkor elmondom neki(hogy magányos vagyok mellette).

4. válaszoló, gondoltam rá! :D Csak azt azért mégse tehetem(sose ütnék meg embert, ha nem muszáj.:) )

2014. okt. 21. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondom.fájni fog picit..

nem Tisztel téged!!

Az tènyleg nem baj hogy nézelődik .Bunkó sajnos..Gondolkodj el rajta kell ő neked??

2014. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ha szeretek valakit, nem bámulok mások után, és figyelek arra, amit mond.

Téged tényleg nem tisztel a barátod.

2014. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!