Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem megnézi, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem megnézi, hanem MEGBÁMULJA a lányokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdést olvastam, mégis úgy érzem, ki kell írnom. Nem akarok hisztérika lenni, ezért is kérem a segítségeteket.

Tudom, hogy a férfiak megnézik a csinos, különleges nőket, ezzel nincs is bajom, én is megnézem őket(ki nem?).

A barátom azonban sose fordított rájuk nagyobb figyelmet, mint rám, egészen 2 héttel ezelőttig.

Akkor kezdődött el, hogy találkoztunk, és amíg beszélgettünk, addigis végigmérte a lányokat, sokszor már nem is emlékezett arra, hogy mit mondtam.

Múltkor egymással szemben ültünk egy padon, és SOSE nézett rám, amíg beszélt hozzám, mindig a körülöttünk állókat nézte. Gondoltam elmúlik, de nem.

Voltunk egy kiállításon: busszal mentünk, és a barátom rám se figyelt, hanem VÉGIG egy csajt bámult. A kiállításon is megnézte a csajokat, majd amikor vége volt, és a vonatra vártunk, jött egy csaj és TETŐTŐL TALPIG végigmérte. Ez volt nálam a végpont, levágtam egy flegma fejet, erre közölte, hogy Ő nem a csajt nézte, csak annak a fényképezőgépét.

Direkt kipróbáltam, hogy énis megnézem a fiúkat(utánafordultam egy srácnak), de észre se veszi. Ha közlöm, hogy bámul egy srác, akkor annyit mond, hogy ő észre se vette.

Csúnyának érzem magam, és legszívesebben kiakadnék, de nem tehetem.

Azzal nincs baj, hogy megnézi őket, de hogy iylen szinten hanyagol, és eldurvult a helyzet...(mielőtt írnátok, nem, nem vagyok csúnya, adok magamra-mindig ápolt vagyok, és igyekszem hozzám illő ruhákba járni).

Ez azóta van, amióta hatalmasat nőtt az önbizalma, és jó pasinak érzi magát(legalábbis én így látom).

Múltkor megkérdeztem, hogy a fiúk megnézik-e a nőket, mondta, hogy igen. Megkérdeztem, hogy Ő is? Mondta, hogy Ő nem, majd legközelebb megint rákérdeztem, és közölte, hogy hát ő is fiúból van.

FIúk, lányok kérlek segítetek! Hogyan helyes kezelni egy ilyen helyzetet? Nem akarok hisztérika lenni, de tényleg sírhatnékom van, olyan rosszul érzem magamat. :(


2014. okt. 21. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik kezd elszállni magától, úgy gondolja neki mindent lehet. a helyedbe gyorsan felvilágosítanám, hogy egy dolog a nézelődés és más dolog a bunkóság, mert a bámulás karbaöltve a te hanyagolásoddal bunkó és tiszteletlen dolog. Amúgy nem lehet, hogy csak téged akar bosszantani?
2014. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
jo hogymár kasztrálni nem akarod hát hova jut a világ had bámujon az a szegény férfi egész nap melózik azt még bámilni se bámujon
2014. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!