Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem végem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem végem, engedtem, hogy itt aludjon.

Figyelt kérdés

Szóval még sosem voltam szerelmes, sosem engedtem magamhoz közel senkit...

Mindig én voltam az, aki összetörte mások szívét, lekoptatta őket. Szó szerint menekültem az érzelmek elől. Addig volt jó minden, amíg csak szórakoztunk, kötöttségek nélkül.


Aztán jött ez a fiú... Nem értem, mi fogott meg Benne, hiszen voltak már nála helyesebb/okosabb/gazdagabb/viccesebb srácok és mégis úgy érzem, hogy ők semmik nem voltak Hozzá képest.

Sokat vagyok külföldön és általában mindig az van, hogy alig várom, hogy mehessek és nehezen jövök vissza. De most nem ez volt, szinte nem akartam menni és számoltam az órákat, hogy mikor érek már haza. Bulikban sem engedtem el magam, a vásárolgatások között is minden boltban arra gondoltam, hogy az a póló milyen jól állna Neki, olyan nadrágja van, mint azon a próbababán, stb.

Vettem egy Londonban egy olyan kölnit, mint az övé, csak hogy érezzem néha az illatát.


Aztán most hazajöttem és tegnap elhívtam, mert egyedül voltam. És nem akartam, hogy hazamenjen... Csak azt akartam, hogy aludjon velem. Ráadásul még reggelit is csináltam Neki. Én, aki amúgy saját magának nem csinál, inkább elmegyek péksütiért.



Mit csináljak, hogy ennek így vége legyen?

Nem akarok kötődni Hozzá.


2014. okt. 22. 11:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A kérdésben az "Nekem végem" akart lenni, csak összevissza vannak a gondolataim.
2014. okt. 22. 11:20
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ezzel mit kezdeni, meg kell élni a dolgot és reménykedhetsz, hogy egy fellángolás az egész, nem pedig egy életre szóló szerelem.

Egyébként miért nem akarsz kötődni hozzá?

2014. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Dehát miért félsz ennyire, megélni az érzelmeid?

Szerimtem nem tudsz csinalni valami sokat ez ellen, ha hírtelen megszakítod vele a kapcsolatot az lehet mégrosszabb lesz. Na meg majd, ha meglatod őt egy másik csajjal...

2014. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A naaaaagy ,független, önálló, büszke nő most szerelmes.... :D Olyan jó volt olvasni a soraid! Teljes vereség! :) Üdv az ÉLETben! (^_^)
2014. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mert ha beleszeretek, akkor az egész világom körülötte fog forogni és egy nap majd közli velem, hogy "Bocsi, de vége." és akkor majd ott leszek egyedül, összetörve.

Persze, jó a szerelem ideig-óráig, de később semmi jó nincs benne, egyszerű szenvedés az egész.

Tudom, a saját apám is elhagyott és láttam, hogy Anya akkor hogy szenvedett... Utána Ő is erőt vett magán és senki felé nem mutatott igazi érzelmeket... Még felém sem.

Emlékszem, 9 évesen döntöttem el végleg, hogy senkit nem engedek magamhoz közel és senkiben nem fogok megbízni, mert bármikor elhagyhatnak.

2014. okt. 22. 11:28
 6/16 anonim ***** válasza:
#2! Mi egy húron pendülünk. Nem láttam, hogy előttem irtal volna, amugy csak nyomtam volna egy zöldet...
2014. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeress úgy mintha sosem bántottak volna. Na itt nyer értelmet ez a sor. Ne legyenek ilyen fenntartásaid csak azért mert történt veled már rossz is. Ha látni akarod a fényt, kockáztatnod kell a sötétséget is de lehet, hogy sokkal többet nyerhetsz mint veszíthetsz. Erre nm gondoltál még?
2014. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi Kedvesem, de minden jel arra mutat, hogy Te már szerelmes vagy!


Egyébiránt egyetlen esetből ostobaság messzemenő következtetéseket levonni, pláne 9 évesen.

Vannak élethosszig tartó házasságok is. Az, hogy neked pont nem ilyen szülő jutott, az más kérdés. Ez nem a szerelem hibája. Viszont mind vágyunk a szeretetre és jobb esetben szeretnénk is szeretni. Ez egészséges emberi dolog. Szóval ne játsszad a megkeményedett szívű nőt, fölösleges. Az sem feltétlen volt jó döntés, amit anyád csinált - főleg ha azt nézzük, hogy ez miként vetült rád, nem? Pont, hogy az Ő hibáját kéne tudnod felhasználni és látni, hogy az miért nem működik és ez alapján másként csinálni.

Ő lehet, hogy később megóvta magát egy kis csalódástól, de valszeg egy befásult nőszemély lett. Az sokkal rosszabb! Elnyomhatod magadban ezeket, de igazából csak magadat csapod be vele, ahogy tette anyád is.


(Amúgy az sem épp dicsőség, hogy Te törted össze mások szívét...)

2014. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miert nem adsz magatoknak egy eselyt, legalabb ha nyaron hazamesz egy hosszabb ideig legyel vele. En is voltam mar igy es tobb eselyes a dolog, de nekem jobb volt lezarnom. mert azt ereztem Amit te, elmentem vele 2 hetre nyaralni es rajottem hogy egyaltalan nem illunk ossze... tehat nem biztos hogy ugy lesz vege, hogy osszejottok, lehet ugy hogy kiismered es elmulik iranta a szerelmed.
2014. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem egyetlen esetből következtettem...

Az egyik nagymamám 6-szor vált el, a másik csak 2-szer, de folyamatosan szeretőt tart/tartott.

Apa mondhatni a korombelieket szereti, velük 1-2 hetes kapcsolatokat tart fent, jobb esetben.

Anya az 4. válása közepén tart éppen.

De nem csak a 'családomban' látom ezt, hanem a környezetemben is. Szinte mindenki szenved a szerelem miatt. Persze, vannak jó pillanataik is, de leginkább azt hallgatom, hogy "miért nem szeret?", "miért nem jó neki semmi?", "miért csalt meg?", "miért nem hagyja el a barátnőjét/feleségét?"...

A szerelem hülyét csinál mindenkiből.

2014. okt. 22. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!