Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig tarthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tarthat egy friss kapsolat egy 30/N és 40/F között, ha a távolság miatt összeköltözni nem tudnak?

Figyelt kérdés
Hetente 1x találkoznak hét közben, és 2x hétvégén, de összeköltözni, közös életet élni nins esélyük, a távolság miatt.
2014. okt. 22. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemsokáig. Előbb utóbb mindenki állandó társra vágyik. Ekivel lehet programokra menni, gyakorolni az együtt élést hogy később családot alapíthassanak. Ennyi találkozás még egy barátsághoz is kevés egy idő után.
2014. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 30N is így vagyok most egy 38F-val. Mi csk 2 hetente találkozunk a táv miatt. A mi kapcsolatunk fél éve tart, szeretjük egymást, és azt tervezzük, hogy jövőre összeköltözünk, valószinüleg az én városomban. Évekig nem hiszem hogy müködne, hiszen ha szereti az ember a másikat, akkor vágyik a közelségére, hogy együtt aludjon és ébredjen vele. Egy idő után meghalna a kapcsolat. Ha nagyon nagy a szerelem akkor 1-2 évet is el tudnék képzelni így, hogy kibírná az ember. De többet nem igazán.
2014. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne működőképes egy ilyen kapcsolat, de nem vagyunk egyformák. Amíg nem laknak együtt a felek, addig gyerekcipőben jár a kapcsolat.
2014. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi is hasonló korkülönbséggel jöttünk össze évekkel ezelőtt, de egy hét után öszeköltöztünk és azóta gyerekünk is van már. Szerintem sem érdemes sokáig halogatni, ennyi idősen azért már lehet tudni, kinek mi a terve célja a kapcsolatokkal.
2014. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De sokan élnek évek ota működőképes távkapsolatban, akkor az hogy lehet?
2014. okt. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!