Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez még valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már kb 2 éve tetszik és mindél jobban megtetszett .. tavaly suli közepe felé elkezdtünk beszélgetni egyre többet .. mindig találkoztunk elolvltunk de nem volt semmi .. egyszer azt mndta hogy ő nembírja tovább el akar valamit mondani ..aztán azt mondta hogy egyre jobban kezd megszeretni és többet szeretne .. nagynehezen összejöttünk imádtuk egymást. suli után együtt voltunk suliba együtt voltunk ..stb.. aztán közeledett a nyár és már nem nagyon beszéltünk,egyre kevesebbet.. volt egy rendezvény párnapos ..arra együtt mentünk .. mikor találkoztunk aznap else lehetett minket választani egymástól .. azt mondta az nap újra belém szeretett.. aztán megint egyszre kevesebbet találkoztunk.. végül szakított mondván hogy ő neki ez nem megy mert az exét szereti..próbáltam elfogadni nem ment ..ezt még 2x utána eljátszotta velem.. most suli előtt szakítottak mert hogy ő engem szeret... megint összejöttük el is voltunk .aztán már nem foglalkozott velem nem is beszélt velem .. azt mondta az egész az én hibám mindenről én tehetek .. az össze barátjának azt mondja hogy ő nagyon szeret engem ..de mégis leszar .. énmár nemtudom mivan .. én szeretem de egyre kevésbé azok után amiket csinált ..ő azt mondja hogy szeret de hát nehezen tudom elhinni..

szerintetek?..és jöhetnek a válaszok hogy"úristen hülye vagy .. hagyd ott ..stb"


2014. okt. 13. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, de tényleg. Ne hagyd, hogy játszon veled, nem érdemled meg
2014. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!