Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy zavarom a pasim apját az ottlétemmel?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, sajnos csak náluk tudunk találkozni, mert én messze tanulok tőle. Azt mondta a barátom, hogy leghamarabb szombaton menjek ki, mert az apja szerint nagyon "lekötöm" a barátomat az ottlétemmel. Most, őszi szünetben sem terveztem végig náluk lenni, csak 2-3 napot, ezért nem értem a kiakadását.

20L


2014. okt. 23. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod, hogy még nincs saját élete, a szüleivel lakik, és ők mondják meg mit lehet, mit nem? Ha feltételezem, hogy egyidős veled, akkor furcsállom, 20 évesen már saját albérletem volt, és azt csináltam amit akartam (tanultam, dolgoztam, és igen, volt barátnőm is)
2014. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 éves ő is, és egyetemre jár, az apja támogatja anyagilag.
2014. okt. 23. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Áh, az csak kifogás, igazából megcsal és minél kevesebbet akar veled lenni.
2014. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rátesz egy lapáttal, hogy 3 hete nem találkoztunk a suli miatt...
2014. okt. 23. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
vannak ilyen debil szülök, akik le vannak maradva.
2014. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Támogatja? Az anyám egy szegény varrónő volt, egyedül nevelt... mióta lehet, azóta dolgozok (diákmunkával kezdtem 16 évesen), 18-ik születésnapomra a saját spórolt pénzemből vettem ki az első albérletem, és végig csináltam a fősulit anélkül, hogy egy forinttal is számíthattam volna bárkire... Tudjátok őszintén nem értem az embereket.. Panaszkodnak, hogy így nehéz, úgy nehéz, közben apuci támogat, anyuci egész-hétre-főz persze ingyen, ki van nyalva a pics ájuk, és még bukdácsolnak is a suliban... Kérdem én, az ilyenek miért élnek? Nekem sokkal nehezebb helyzetem volt, és végig csináltam.. Voltak nehéz helyzetek, igen, de még olyan hihetetlen nehéznek se nevezhetném a dolgot... Nem koplaltam, nem nélkülöztem, végig csináltam, és nem volt nehéz.



LÉNYEG:

Ha apuci és a család támogatja a fiúcskájukat, akkor még egyel több az ok amellett, hogy már rég külön kéne élnie tőlük...

2014. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És valaki válaszolna a kérdésre is a társadalomkritika helyett?!!
2014. okt. 23. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 -es, #6-os vagyok:


Ezzel válaszoltam is. Azt javaslom a pasid álljon a saját lábára, lépjen ki a szülei árnyékából. Ha ebben a szülők is segítenek, könnyebb dolga lesz, ha nem segítenek, nehezebb.. De ideje végre férfinak lenni...

2014. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!