Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ezek a tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezek a tulajdonságok negatívak egy idő után?

Figyelt kérdés

A befolyásolhatatlanság, az erős akarat, a "kell nekem" mentalitás,a szókimondás egy határig vonzóak a nők számára, viszont ha túl sok van ezekből inkább taszító? Ezek mellé egy nagyon szerető, intelligens egyéniség társul: mindig lehet rá számítani ha baj van, figyelmes, kedveskedő, mély érzésű.


Én sajnos, vagy nem sajnos, ilyen vagyok, és az az érzésem hogy vissza kellenne vennem az első körben felsorolt tulajdonságaimból, mert agresszívnak, durvának és türelmetlennek tűnhetek.. Lányok Ti mit gondoltok, lehet ezekből túl sok, lehet ez taszító? Vagy csak a felszínen hívjátok annak, valójában vonzódtok ezekhez, esetleg ilyen barátra vágytok?


2014. okt. 23. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha másra akarod ráerőltetni a véleményed, akkor tényleg lehet túl sok.
2014. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A befolyásolhatóság inkább idegesít... ha egy férfi tudja, mit akar, az mindig jó, ez nem változik meg. :)
2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A "kell nekem" taszít. Akarnok és önző embert mutat.
2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, és tisztelem azért mert nem lehet megingatni. Több éve együtt vagyunk már és most se unom. :)
2014. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam az erős akarat jelentene gondot, mivel én is ilyen vagyok. A többivel nincs gond, sőt nagyon is vonzó tulajdonságok.
2014. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erőltetek senkire, egyszerűen nagyon nehezen lehet kimozdítani a sajátomból. Persze szerintem engem is meg lehet győzni és lehet formálni, de ez mások szerint nagyon nehéz, nehéz esetnek tartanak.
2014. okt. 23. 22:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a válaszokat, még továbbra is várok többet! :)
2014. okt. 23. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem bőven jó, ha kitartasz a véleményed mellett, és fel is vállalod :)
2014. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!