Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem?!

Figyelt kérdés

A napokban szingli lett a párom exbarátnője, amikor megtudta a párom, lehetrtt látni rajta,hogy ő ennek örül.még tapsolt is -.-

Aztán azóta mindig belémköt,hogy hogy nézek ki,mi van rajtam,meg abba is hogy mit hogyan csinálok...

Azt még hozzátenném hogy a csaj egy pénzes(ebb) pasiért hagyta ott,lassan már 5éve..

Mi 3éve együtt vagyunk,és fogalmam sincs arról hogy mégis mi a sz_rt csináljak..

N


2014. szept. 22. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről de szépen nyugodtan :) hogy miért lett ilyen
2014. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiába..leráz annyival,hogy "hagyjál békén"..
2014. szept. 22. 11:32
 3/6 csabika1971 ***** válasza:

Ez nem olyan dolog ami miatt békén kellene hagynod. Mert sajnos ennek így olyan látszata van, hogy ő még mindig oda van azért a nőért és most gondolkodik, hogy mi is legyen kettőtökkel.

Számomra az eseted első hallásara elég aggasztónak tűnik.

2014. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így... :/ Hát nem aggasztalak hogy mi lett velünk...

Szerintem az van hogy téged is szeret,mert ha nem így lenne nem bírt volna 3 évig veled lenni.Viszont valamicskével jobban vonzódik a másik nőhöz.

Mindenesetre próbálj nagyon a kedvében járni,próbáld elvinni programokra,főzz neki finomat,szexeljetek jó sokat...stb.Próbálj te a jobb lenni! Sok sikert!

2014. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bármit csinálok, soha nem leszek elég jó.

Hiába főzök,megcsinálok mindent, akkor is aztmondja h lusta vagyok..

Eléggé gondolkozok rajta hogy mit csináljak,hogy kezeljem ezt az egészet...

2014. szept. 22. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi lesz, nem tőled függ, hanem attól, hogy a barátod vissza tudja-e hódítani az exét. Nekem úgy tűnik, hogy ez a terve, ha nem sikerül, akkor még mindig ott vagy neki te, ha sikerül, akkor pedig megcsalások sorozata, aztán szakít. Ők együtt lesznek pár hónapig, aztán vissza fogja könyörögni magát hozzád. De persze ez az exétől is függ, de én ezt nézem ki belőle, ha már egy pénzesebb pasiért otthagyta.
2014. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!