Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon tetszik. Elég sokat szokott nézni,rám köszön,rám mosolyog,bejelölt már fészen is és ha egy társaságba vagyunk mindig odaszól valamit és figyeli mit reagálok. Ma odamentem hozzá haverunkkal és éppen a barátnőjét szidta én meg beszóltam neki,hogy ne legyen már ennyire agresszív,erre felállt megsimogatott és annyit mondott,hogyha a barátnője lennék megtudnám milyen agresszív aztán elnevette magát. Utána beszéltünk pár órát fészen is.

Nem valami jó a barátnőjével a kapcsolata,de én nem akarok bekavarni nekik. Írta is,hogy csak sajnálatból van vele.

Foglalkozzak a sráccal vagy ne?

L/18



2014. szept. 12. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegye?
2014. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá hogy miért van sajnálatból vele stb ..meg mióta vannak együtt lehet olyan a srác hogy akit megunt azt ott akarja hagyni egy másik (neki tetszeni való) csajért ..
2014. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már rákérdeztem nem mondta meg,hogy pontosan mennyi ideje,de azt mondta már túl régóta ahhoz,hogy csak úgy kidobja,de mostanában kibírhatatlan a lány és kezd megőrülni attól,hogy állandóan veszekednek. Aranyos amúgy nagyon,meglátott miután beszéltünk fészen és egyből megállt meg odajött hogy hova megyek meg ilyesmik.

Mondták,hogy elvileg tetszem neki,de nem szeretném ha tönkretenném a kapcsolatukat.

2014. szept. 12. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyáva kilépni a kapcsolatából, de már elkezdett másfele kacsingatni. Ennek jó vége biztosan nem lesz.

Mondd meg a srácnak, hogy ha akar tőled valamit, akkor előbb szakítania kell a jelenlegi barátnőjével. Ne tartson egyszerre két vasat a tűzben.

2014. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!