Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokra van szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokra van szükségem! Segít valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal 3 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk rá 2-3 hónapra megcsalt de ezt csak most rudtam meg 1 éve!!!!!! megbocsájtottam neki mert terhes voltam... és nem bírtam elengedni mert túlságosan szeretem... azóta rengeteget veszekszünk mert mindig az agyamba van hogy megcsalt! kötekszem vele és nem beszélek vele vmi szépen :( de ő sokszor megver.. most pl eltörte az ujjam és meg kell műteni!! de ezek után is kitartok mellette mert szeretem! sokszor elhatároztam h elhagyom de nem megy! nem bírnám nélküle! szóval egyre többet veszekszünk mindenen pénz,gyerek megcsalt meg tényleg MINDENEN!!!! minden apró szaron... de nem lehet vele beszélni mert felidegesedik meg én is :( és annak megint nem lesz jó vége!!! Tanácsokra van szükségem mit tegyek hogy én is normálisabb legyek meg hogy tudnák ugy beszélni vele hogy ne legyen veszekedés a vége! Tudom én is hibás vagyok! Mert folyton cseszegetem. Kérlek titeket adjatok tanácsot!!!!! Minden kritikát elfogadok csak őszinték legyetek!!! mit gondoltok, mit tegyek, hogy javulhatna köztünk a dolog és vissza hozni a rózsaszín felhőket :) KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!

2014. okt. 24. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy nagyon jó tanács: Azonnal csomagolj és hagyd el. Felejtsd el a szeretem dumát. Ver téged? Te jó ég! És mit fogsz csinálni, ha a gyereket is verni fogja?
2014. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keressetek egy jó referenciával bíró házassági tanácsadót.
2014. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 17 éves vagyok,fura családból származom...(apum verte anyumat,még akkor is amikor ott voltunk előtte,akkor is amikor a pocakjában voltunk,és soha nem állt le a veréssel...)Nem tudom,hogy hány éves vagy,és szerintem ez a 3 év nem is egy hosszú dolog,nekem 1,5 éves kapcsolatom van,SOHA nem csalnám meg a barátnőmet. :) De figyelj,szerintem ha beszélgetni akarsz vele,akkor higgadtan,ha meg még1szer megüt,akkor hagyd...Vannak olyan kapcsolatok amikre rá megy az életünk,és tönkre tesz minket,szerintem addig hagyd ott a párodat,amíg nem ver meg jobban,biztosan nem rossz ember,csak nem tudja,hogy ilyet nem szabad. :)
2014. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy le kell romboljam az álmod, de ha odáig eljutottatok, hogy eltöri az ujjad, úgy hogy még műteni is kelljen.. Szerintem innentől fogva elindult ez a kapcsolat egy olyan lejtőn ami családon belüli bántalmazásba fog zuhanni. Kérdés, hogy kilépsz-e belőle időben.
2014. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

te hülye vagy

ha valaki megver akár csak hozzád ér akaratod ellenére ott kell hagyni !!!! de az hogy még meg is csalt és így is vele akarsz maradni.....te nem vagy eszednél!!!! ha egyszer megtette és megbocsátottál neki szerinted mi tartja vissza attól hogy máskor ne tegye meg?!?!

ott kell hagyni a saját érdekedben!!!

2014. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te "cseszegeted" ő pedig cserébe jól megver... hát ne haragudj, hogy ezt mondom, de gratulálok... Hogy szerethetsz egy olyan embert, aki nap mint nap fizikailag bántalmaz téged? Azért mert felidegesítetted? Hát ez szerintem baromira nem mentség. Szerintem gondolkozz el azon, hogy mi lesz, ha a gyereked nagyobb lesz és majd a szeme láttára fogja eltörni a kezedet... meg utána esetleg a gyerekedét is...
2014. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elsősorban a gyereket nézd hogy mit lát a szülőktől hiszen a gyerek példaképe a szülő !!! Szerintem mivel többször megpróbáltátok és nem megy akkor ezt a saját érdekedben is hagynod kell hiszen ez szerintem nem szeretet vagy szerelem ami köztetek van hanem :FÉLSZ ! Félsz az egyedülléttől félsz hogy hogyan neveled fel a gyerekedet félsz hogy hogyan állsz majd talpra ... !!! Külső szemmel nézve (az itt leírtak alapján) Tudom hogy ez nehéz dolog de ezt hagyjátok abba mert a gyermek fogja látni a kárát ha neked az a norma hogy az egyik szülő veri a másikat ne csodálkozz ha a gyereked is ilyen lesz !!! Vagy más személyiségpróblémákkal fog küzdeni!!! Szerintem nem egy ember állt talpra ilyen és ehhez hasonló kapcsolatból és ha most ezt megléped kis idő múlva azt fogod mondani hogy miért nem léptem meg előbb !!! És a legfontosabb már nem te hanem a GYEREKED !!! SZURKOLOK :)
2014. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!