Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért erőlteti egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti egy férfi a kapcsolat lezárása után, hogy mindenképp barátok maradjunk?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek,meg nem kéne hagynunk egymàst egy ideig,míg leülepednek a dolgok?
2014. okt. 25. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Amikor szeretek valakit, akkor próbálok kapaszkodni az utolsó szalmaszálba is.
2014. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, a "utolsó szalmaszál" reménye miatt. Véleményem szerint azonban ez a rosszabbik megoldás. Sokkal jobb, ha végleg szakítanak, és nem látják többet egymást. Hamarabb túl lehet lenni rajta.
2014. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NEM.

Ne a szalmaszálakról beszélgessünk. Itt érzések vannak, és valószínűleg a fiú marhára nem bírná ki, ha egyik pillanatról a másikra, teljesen eltűnne az életéből a lány.

Ennyit kell megérteni. Miért kéne idegenként tekinteni a másikra, akit egykor szerettél? Ez nem csak értelmetlen de lehetetlen is, az ember saját magát csapná be.


Kedves kérdező, a többi barátságodnak mi értelme van? Ha barátok maradtok akkor ugyanolyan értelme lesz mint a többi baráti kapcsolatodnak... jóban vagytok, beszélgettek, számíthattok egymásra. Kár hogy ezt külön el kell magyarázni.


Az meg különben emberfüggő, hogy kinek mi a jó. Van akinek tényleg jobb a teljes szünet, hogy nem is beszélnek. Van aki viszont pont ebbe törne bele. A fiú el fogja tudni dönteni, hogy neki mi a jó. Ne aggódj helyette...

2014. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szeret téged és bármi is történt ő próbál még egy esélyt adni a dolognak lehet neked kell kis szünet hogy átgondold neme lenne jobb melete hisz igy harcol érted. Beszélj vele hogy tényleg hagyon 1 hétre adig ne beszélj másal ne ismerkedj ésha ugyérzed hogy tényleg tud változni bizonyitani akkor legyél vele. Butaság eldobni egy ilyen fiut késöbb te fogod báni hidd el. Csak gondolj bele hogy szenved hogy töri magát érted, szerintem fogad vissza.
2014. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én pont,hogy magam miatt félek,hisz ő szakìtott nem én.Ezért fura ez a ragaszkodàs.Annak én sem vagyok a hìve,hogy teljesen forduljanak el egymàstól az emberek egy szakítàs utàn,de sztem nem úgy műmödünk,hogy kedden még jàrunk szerdàn meg màr baràtok vagyunk.Aki ezt a helyén tudja kezelni abban nem voltak sztem valódi érzések.
2014. okt. 25. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Valódi, csak nem biztos hogy szerelem.
2014. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, itt már valóban nem szerelemről beszélünk.Akkor is úgy érzem, hogy el kell telni egymás nélkül bizonyos időnek, hogy ténylegesen barátként tekinthessünk a másikra.És tartani ennek megfelelően bizonyos határokat. Mert bár ő barátságról beszél, elég fura dolgokat enged meg magának amit nem értek.

Ezért van szükség időre.Hogy ilyenek ne legyenek.

2014. okt. 25. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, 3-mas voltam.


Értelek én, és nem tudom mik azok a dolgok, amiket megengedne... De alapvetően ne aggódj helyette, bízd rá. Ha ő most úgy érzi hogy nincs szüksége szünetre, akkor próbáljátok meg.

Igazából ha hónapokig nem beszélnél vele azzal összetörnéd, egy hét szünetnek meg valljuk be, hogy nincs értelme, hiszen az semmi, azidő alatt nem lép előrébb, se hátrébb. Akkor meg?

Szerintem adj esélyt...

2014. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!