Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek, ha a pasitokat egy másik sráccal látnátok elég nyilvánvaló helyzetben?

Figyelt kérdés
Én így jártam, de a disznó nem tudja, hogy tudom. Viszont...
2014. okt. 25. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát azt te tudod, deha így beszélsz róla másoknak ahelyett hogy vele beszélnél akkor ez a kapcsolat már rég esélytelen kategória.
2014. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"de a disznó nem tudja, hogy tudom"


Ezek szerint a "disznó" látta, hogy te anyadisznóként egy másik sertéssel éppen malackodtál??!

Tiszta állatkert...

2014. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Büdös proli! :P
2014. okt. 25. 15:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki h nem egy másik nőt kúrogat
2014. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 MrPifta ***** válasza:
én ugyan pasi vagyok, de ebben az esetben leülnék vele beszélgetni, miért tette. A "ne forduljon elő máskor" is egy lehetőség.
2014. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Büdös proli"


Gondolom, hogy otthon anyukáddal is így beszélsz?!!

2014. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

MrPifta: Nem tudom. Megcsalt, de legalábbis azon volt. Viszont egy másik férfival, aki fiatalabb nála. Undorító, hogy előbb megtette, és csak utána kéne beszélgetni vele.

De mi van, ha egyszer mégis megbocsátok neki, de megteszi újra egy másikkal?

2014. okt. 25. 15:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Na most húzz innen, buzeráns troll!
2014. okt. 25. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy egy nőnek h lehet ilyen mocskos szája...
2014. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak lenézzek a parazita trollokat.
2014. okt. 25. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!