Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves, black metalos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves, black metalos lány vagyok. Nem volt még kapcsolatom és úgy érzem a zenei ízlésem korlátoz ebben. Lehetséges? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rengeteget tudnék írni őszintén szólva, de tömören próbálom kifejteni a véleményem. Ahogy végignézek a velem egykorú fiúkon mindig arra jövök rá, hogy egyre szarabb irányba változnak. Van kivétel, minden tisztelem az övék, de sajnos kevés. Egyre előítéletesebbek és felszínesebbek, képesek kilógramm számok alapján mérni a lányokat mintha egy húspiacon lennének... ez csak számomra taszító? Képtelenség találni a korosztályomban egy olyan srácot, akivel az ízlésünk megegyezik. Idősebbek között természetesen van rengeteg, de őket meg zavarná a korkülönbség. (na nem mintha látszódna, mindenki 18-22 közöttinek szokott tippelni, és ez nem önfényezés). Ti hogy látjátok ezt? 16/L
2014. okt. 25. 17:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye? Szar az élet ebből a szempontból, ha metálos az ember (vagy az ember lánya...), nem egy annyira közkedvelt műfaj egyik alfaja sem, hogy olyan rengetegen elviseljék.

Ami meg a mai fiúkat illeti, mivel van lehetőség válogatni, azt hiszik, hogy nem kell senkit emberszámba venni. De amúgy sokszor a lányok is ilyenek, azt vettem észre.

23/F

2014. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
keress black metálos fiúkat.. black metálos fórum, és beszélgess.
2014. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Van valóságalapja. Hosszú hajú vagyok feketében járok, metált hallgatok. Az emberek megvetően néznek rám. Pedig jó szívű vagyok és mérnökire járok, ami nem valami bomba indok, de jelenti azt hogy én is enber vagyok aki nem olyan buta.
2014. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem okos ha zene alapján választasz párt.. mert aki nem black metalos, az nem jó ? :D S csak ti vagytok, mély érzésű, őszinte emberek? :)


ui: Minden nemben vannak ilyenek(akiket jellemeztél), Minek velük törődni? Van rengeteg normális srác, felesleges azt mondani hogy nincs, mert van.. bőven...

2014. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#9 én ismertem 16-17 éves blacker lányokat, akik igen is nyálcsorgatóan jól néztek ki, irigylésre méltó alakjuk volt, gyönyörű arcuk, buta általánosítás lenne kinyilatkoztatni hogy aki 16 éves bmes az dagadt...


#11 én is metalos vagyok amióta zenét hallgatok, és ez nem gátolt hogy ismerkedjek. sőt egyszer egy elég fura szórakozóhelyre kísértem el haveromat, ahol valami popszerű diszkózene ment vagy valami hasonló, na mivel nem nagyon éreztem magam otthon a közegben, időm nagy részében kint cigiztem, és úgy ismerkedtem össze egy csajjal, hogy még rá is kérdezett a fordított keresztre a nyakamba. ez szerintem nem gátló ok

2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A metal legtöbb alfajával semmi bajom, a trash-t helyenként kifejezetten kedvelem, de a black metál azért már kicsit kiveri nálam a biztosítékot. Próbálkoztam párral, az még hagyján, hogy én nem tudom művészi értéknek tekinteni az artikulálatlan, kivehetetlen hörgést, de a szövegvilág pluszban kifejezetten beteg lelkületet sugároz. Aki ezzel azonosul, onnan lehet én is menekülnék... :) 23f
2015. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!