Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nők miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért nem képesek maguk mögött hagyni egy halott kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Több olyan ismerősöm/barátnőm is van, aki totálisan halott (vagy mondhatni hogy nem is létező) kapcsolatban van. Felnőtt, értelmes, intelligens, csinos nőkről van szó. Egyik barátnőm pl lassan egy éve van "együtt" egy olyan pasival, akiről 5 hónap után kiderült hogy még az "exével" él, több bírósági ügye van. Számtalanszor megígérte neki hogy találkoznak, elmegy hozzá és mindebből persze semmi nem lett. Az elmúlt majdnem egy éve alatt kb 15 alkalommal ha találkoztak, abból 12szer a barátnőm ment a pasi munkahelyére. Tudja, látja hogy ott vágják át ahol épp akarják, hogy hazugság az egész, de mégse képes beinteni a pasinak, mert hát ő olyan szerelmes. Hogy lehet úgy szerelmes hogy alig ismeri? Számítani nem lehet rá? Akkor miért van "vele"? Miért nem akar túl lépni rajta és az esélyt megadni magának hogy normális kapcsolatot alakítson ki?

Vagy a másik barátnőm lassan 3 éve van együtt egy olyan pasival aki közölte vele már korábban hogy nem szerelmes belé, nem szereti, mindössze jó vele. Többször megcsalta, sőt volt hogy meg is ütötte. Most mégis összeköltözik vele.

Ezek a nők miért élnek így? Mert jónak nem jó, egyiknek sem mert mind a kettő csak szenved.


2014. okt. 25. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gyengék. Egyedül nem tudnak létezni a nagyvilágban.
2014. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
'aszittem egy halottat
2014. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig amit írtál :D

Van pár barátnőm aki szintén fél és mind ugyanazért: félnek a változástól, félnek az újdonságtól.

Én nem féltem, viszont azóta sem találtam új párt. Mivel hosszútávú kapcsolatot nem egyszerű találni... Viszont jó úton haladok és addig pedig tényleg jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. :)

L/19

2014. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt még csak csak felfogom hogy egyesek szerint jobb egy rossz kapcsolatban, mint egyedül (bár számomra ez se igazán elfogadható), de mondjuk az első akiről írtam, arról azt se lehet állítani hogy az kapcsolat lenne. Így az esélyt veszi el saját magától hogy normális, létező kapcsolatot alakítson ki mással.

A 19 éves hozzászólónak meg gratulálok, hogy inkább van egyedül mintsem feleslegesen vesztegesse az idejét olyanra akire nem érdemes. Az én ismerőseim 30asok. Nekik azért már jócskán ketyeg az a bizonyos óra is. Tudom hogy nem mindenkinek vágya a gyerek, de ők mindketten szeretnének normális családot gyerekekkel. Így hogyan?

2014. okt. 25. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen akarat gyenge és önállótlan. Én 2x is léptem ki így kapcsolatból. (Sajnos, az egyiknél még szerelmes is voltam. De muszáj volt.)
2014. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, nem is mondtam hogy mindenki ilyen! Én csak az olyanokat nem értem akik ilyenek! Akik meg képesek változtatni, lépni azokat nagyon is tisztelem!
2014. okt. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!