Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na ez most mi? Összezavarodtam

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez most mi? Összezavarodtam

Figyelt kérdés

Tudom,nekem kéne tudni,hogy mit is érzek,de kicsit össze vagyok zavarodva.

Életemben egyszer voltam szerelmes,akkor biztos voltam benne,hogy az vagyok. Minden gondolatom ő volt,szerettem mindenét,mindent benne. A hibáit is.Folyton vele lettem volna.

Semmi nem volt köztünk,barátzóna...

Aztán összejött valakivel,rossz volt nagyon. Idővel úgy éreztem lezártam. Most is szeretem,fontos nekem,de valahogy nem úgy mint régen,már nem fáj úgy,hogy van valakije,inkább csak olyan tompa tüske. Már nem ő minden gondolatom,de azért még sokszor igen. Még vonzódom hozzá. De már el tudnám képzelni mással egy kapcsolatot. Már nem ugranék,ha találkozni akarna. Vagyis nem borítanék miatta programokat.


Ilyen amikor kiszeretünk valakiből,de marad valamiféle szeretet? Vagy mi ez?


2014. okt. 25. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vágom..

A srác helyében én nem tudnék boldogan lenni úgy, hogy tudom, közben egy másik csaj meg miattam van a földön..

Valami olyasmi, az amire gondolsz. :)

2014. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudod egy idő után a szerelem szeretet lesz. Ez természetes dolog. Az öreg házaspárok sem szerelmesek egymásba örökkre.
2014. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!