Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz szakítás után levelet írni (25+)?

Figyelt kérdés
Nem könyörgő/visszasíró, hanem olyan, amiben leírjuk a mi álláspontunkat. Csak azért, hogy tisztázzuk, részünkről mi is volt, mit jelentettek az addigiak. Nagyon ciki, megalázkodó?
2014. okt. 25. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak maga a kérdés "gáz".
2014. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attol függ mit írsz bele a tartalomtól függ hogy az ciki lesz-e
2014. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges. A szakításkor gondolom megbeszéltétek, hogy mi miatt szakítotok, szóval, most az, hogy összegezzétek az addigiakat, hogy mi is történt veletek, fölösleges és értelmetlen, mivel a tényeken már úgy sem változtatna.


Zárd le a múltat, kezdj új fejezetet az életedben! :)

2014. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A lényege, amit írtam is, hogy az én nézőpontomat írnám le, mert úgy gondolom nem teljesen látta jól a helyzetünket. Leírnám én hogyan éltem meg az eddigieket. Ennyi. Nem sírnám vissza magamat, nem az a cél, csak nagyon nem tudom elviselni, ha valaki mást gondol rólam, mint amilyen vagyok.
2014. okt. 25. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Ha már szakítottak velem, akkor nem írok semmit. Az olyan szánalmas lenne, még akkor is, ha volna mit elmondanom. De hát akkor már minek?
2014. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gaz, csak felesleges. Ami nem megy, azt el kell engedni. Ird le, de esetleg csak magadnak.


Persze ez csak egy kulsos velemenye, azt tedd, ami neked jo.

2014. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg szakításkor. Ő mondta hogy nem tud most komoly kapcsolatot létesíteni, nem vágyik rá. Nem velem van a baja, de ő úgy érzi egyedül akar lenni. Én nem tudtam 1 szót sem kipréselni magamból ezekre... Nem volt lehetőségem elmondani amit a levélben összefoglaltam.
2014. okt. 25. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2014. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem voltunk hivatalosan 1 pár, találkozgattunk 3 hétig, majd ő úgy gondolta, ne folytassuk mert nem vágyik komoly kapcsolatra
2014. okt. 25. 19:14
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

erre igazából neked van szükséged, h kiadd. Akkor nem mindegy h ciki-e v sem?

Írd meg, ha úgy könnyebb lezárni és aztán lépj tovább.

2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!