Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves még mindig nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves még mindig nem érzem úgy, hogy készen állnék egy kapcsolatra?!

Figyelt kérdés

Mi a fene baj lehet velem? Legjobb barátnőm már lassan 3 éve van tartós párkapcsolatban, ahogy telik az idő, sorra jönnek össze körülöttem az emberek egymással, én meg úgy hagyom el az általános, és (valószínűleg) a középiskolát is, ahogy megérkeztem: tapasztalatlanul, szüzen. Nem mintha cikinek érezném, de valahogy megrekedtem az álmodozás szintjén, és 14 évesen még bátran mondtam, hogy ehhez még túlságosan gyerek vagyok, most már más, koromhoz illő indokot találok ki, pedig még mindig ugyanúgy érzek: nem vagyok kész rá, gyerek vagyok még. Velem van a baj, ugye?

18/L


2014. okt. 26. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
én lassan 22 évesen érzem így, erre varjál gombot :)
2014. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
varrjál*
2014. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a heti 5 testi mellett kezd el rendesen edzeni edzőteremben is,aztán ha már kinézel valahogy,lesz olyan jelentkező akit nem tudsz majd elriasztani.
2014. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért annyira nem vagy már gyerek.
2014. okt. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak heti 2 tesim van. ;)
2014. okt. 26. 01:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Legalább te nem gondolod magad "a korodnal erettebbnek" mint kb az összes tini.

Ez mar jó.

2014. okt. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem nagyon helyes!

Ritka manapság az ilyen,korodbeli lányok átlagba már kiélt ribik.

2014. okt. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az, korom szerint nem vagyok már gyerek, lélekben viszont még mindig az vagyok, és képes vagyok bárkibe beleesni, aki mondjuk kedves, vagy udvarias velem szemben, emiatt nem isveszem magam komolyan, amíg ez a dolog fennáll.
2014. okt. 26. 01:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 25 éves koromig így voltam vele. Aztán meg próbáltam utolérni magam, és kifutottam az időből. Nem feltétlen szerencsés dolog. Próbáld kitalálni, mi a baj, és tenni ellene, mégpedig minél előbb.
2014. okt. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es: mi a sz**, kifutottál az időből??? Én 26 leszek most, de én is kérdező szintjén állok, egyre jobban azt érzem, h nem állok készen egy kapcsolatra. Nem kell aggódni, az élet megy, semmiről nincs még lekésve senki, főleg 18 évesen.
2014. okt. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!