Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szeretne velem lefekudni minden aron de en nem szeretnem . Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
A baratommal tobb mint egy eve egyutt vagyunk...o 17 eves en meg szuz vagyok de o mar szeretne lefekudni velem mert neki erre "szuksege van" ..Szeret es nem szeretne megcsalni es mas lannyal lefekudni ...en viszont meg nem szeretnem...nem allok ra keszen de o mar akarja...De nem erti meg h nem akarok...Pls hogyan magyarazzam ezt el neki! nagyon szeretem nem akarom elvesziteni
2014. jún. 25. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott a válasz!
2014. jún. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
feküdj le velem!
2014. jún. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerinted mit akar egy 17 éves? :D Kézenfogva sétálni? A ti korotokban sokat számít az a 2 év.

19F

2014. jún. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit ezen magyarázni, megmondod hogy még úgy érzed nem állsz készen és kész. Ha szeret, akkor még vár rád, mielőtt összejöttetek, már akkor tudnia kellett volna, hogy (nem kötekedésből írom) fiatal vagy és a szexhez kell még 1-2 év.


Később már nem, de ezekben az esetekben látszik, hogy ebben a korban mennyit számít már 2 év korkülönbség is. Ha emiatt elhagy, nem kell csüggedni, de gondolom azért fél-egy évet még lehet várnia kell.

2014. jún. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pettingel kézzel, szájjal enyhítsd ezt a szükségletét!
2014. jún. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lėgy okos... ne feküldj le vele... igazad van.
2014. jún. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is.

Egy 17 éves fiúnak már megvannak a szükségletei a szex terén is.

Sz*pd le vagy verd ki neki.

Ennyi! A káposzta is megmaradt és a kecske is jóllakott!

2014. jún. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

verd ki neki, az én 15 éves barátnőmtől elég lenne ennyi :D

F20

2014. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!