Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinaljam? Hogyan higyek neki s bizzak benne? Szerintettek meg lehet valtozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Picit hoszu lesz...


A baratommal 1 eve vagyunk egyutt ,mindketten 16evesek vagyunk,nagyon szep volt az elejen mondjuk most is..sokat kuzdott ertem meddig igen-t montam neki..nagyon jol ment minden ..nyarig...megcsalt. Volt egy lany aki kinem allhat engem mert 1x a pasija akart velem jarni ,na es a nyaron volt egy buli ahol o is es a baratom is ott volt es ahol (allitolag) a csajszi lesmarolta a baratomat..megbocsajtottam mert nagyon szeretem...elhittem hogy o nem akarta de valami mai napig piszkal bennem...pedig anyira jo fiu ..odaado,mindent megad nekem ,megbanta amitt tett,es azota betegesen,elviselhetetlenul feltekeny vagyok megis elviseli mert szeret azt mondja...de rettenesen felek..felek hogy megcsal,felek hogy nem szeret,felek nem vagyok tul jo. Csajjal minden kapcsolatot megszakitott. Latom rajta hogy roszul esik neki hogy nem bizok benne,pedig anyira szeretnek bizni benne de nem tudom hogyan kezdjem el..tudom hogy sosincs keso megbanni a hibainkat ezert is adtam neki meg egy eselyt , de felek nagyon..



2014. okt. 26. 12:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
lennel a helyembe nem jarna a szad..
2014. okt. 26. 19:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem féltékenykednék, annak úgy sincs semmi értelme. Ha nem bízol már benne, akkor dobd, és kész, de tudd, hogy ha ennek a kapcsolatnak vége lesz, annak te és a beteges féltékenykedésed lesz az oka, nem pedig a srác, vagy a csók.
2014. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
...vagy a másik csaj.
2014. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
az eletemre meeskudtem hogy addig nem nyugszom meddig a masik csaj megnem fizet minden konyemert
2014. okt. 26. 19:22
 15/15 anonim válasza:

7es vagyok.


Szerintem felejtsd el ezt a bosszút.. Nagyon gyerekes viselkedés lenne és lehet a barátod kiábrándulna belőled, ha így viselkednel.. Legalábbis én tuti, ha a barátnőm bosszút állna akármilyen formában is.. Az idő hátha megoldja ezt a problémá. NaNálunk még nem segített hiába eltelt 3 és fél év mai napig hallgatom a paromtol... De, ha látod, hogy mégmmindig együtt vagytok és nincsenek jelek akkor márcsak mmegbízható a barátod :)

2014. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!