Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nincs meg az a szenvedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nincs meg az a szenvedély a kapcsolatunkban ami több éva tart ez fog változni a jövőbe és mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor fog változni, ha változtattok rajta. Különben vége.
2014. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha tesznek érte, akkor a legtöbb esetben változik
2014. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Például újítsatok be olyan dolgokat, amiket eddig nem próbáltatok
2014. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én már nagyon sokat tettem a kapcsolatunkért, de a baj az hogy Ö nem az a szenvedélyes tipus ami nekem nagyon hianyzik..

szoval nem tudom hogy lehetne ezen valtoztatni.. irjatok kérlek

2014. okt. 18. 15:24
 5/8 A kérdező kommentje:
én szeretnék ujitasokat, pl. néha elmenjunk szorakozohelyekre bulizgatni egy kicsit de Ö ne akar velem jönni mert idegesiti a hangos zene..
2014. okt. 18. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akkor két össze nem illő emberről van szó. Keress olyat, aki ugyanazt igényli, amit te, ő meg keressen olyat, akinek jó a punnyadás is.
2014. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja logikus lenne, de ha ezt mondanám hogy válni akarok akkor az lenne hogy van vkim.. sajnos igaz is hogy volt vkim de nem ugy mint szerető nem volt sex vagy ilyesmi, de annak már vége mert dobtam, inkább a kapcsolatomat akartam helyrehozni . de ugy érzem képtelen vagyok, és már nemis vagyok boldog benne..
2014. okt. 18. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, mennyi idős a kapcsolat?
2014. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!