Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lehet, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lehet, ha a lány nem elégíti ki szájjal a barátját?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond, ha az elején valaki bénázik. Ez is olyan, amit tanulni, tapasztalni kell. Gyakorlat teszi a mestert, szokták mondani.:)

Ő csinálja neked? Mert ha igen, pláne még jól is esik, akkor meg pláne kicsit egyoldalú a dolog és megint csak sz..r ügy. Mert ha te megkapod, ő miért ne kaphatná meg?

2014. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jézusom
2014. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ő csinálja neked? Neki nem az első?

Lehet szakító ok.

2014. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha valakinek igénye van rá, de a partnere nem partner:), akkor igen, lehet szakító ok. Mert miért legyünk olyannal aki nem tesz boldoggá, ha lehetünk olyannal is, aki azzá tesz?


A kölcsönösség a lényeg. Ha a lány nem elégíti ki szájjal a barátját, akkor ő se várja el cserébe a nyalást. Ha ebben ki tudnak egyezni akkor nem lesz gond.


Nálunk kölcsönös a dolog, de a férjem nem hagyott volna el annak idején azért, ha én nem szeretném csinálni, és én se hagytam volna ott csak azért, mert nem szeretne nyalni.


Kinek mi a fontos és mennyire... (pl ha ő igényelte volna az anális szexet, valószínű nem maradunk együtt, mert én azt SOHA nem engedtem volna. És az, hogy havonta ezzel nyúz, nem pálya. Nekem az agyamra ment volna, neki meg hiányérzete lenne.

2014. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!