Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondhat valaki olyat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhat valaki olyat az exére, hogy átlagos?

Figyelt kérdés

Tegnap néztük a barátommal az exe képeit. Mondtam, hogy szép nő szerintem, mire ő rávágta, hogy átlagos.

én: "Hogy mondhatod az exedre, hogy átlagos, egy éve még a leggyönyörűbb nőnek kellett volna lennie számodra"

Barátom: "Nem a külsejéért jártam vele"

én: "Akkor miért?" *

Barátom: "Már nem is tudom. Van pár jó tulajdonsága"


*Megjegyezendő, hogy az exnek nagyon hisztis, akaratos természete van


2014. okt. 26. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, jobban esne, ha azt mondta volna, hogy gyönyörű az exje? Oo
2014. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a te fajtád miatt mondják ránk nőkre, hogy nekünk semmi se jó... Ha azt válaszolta volna a barátod, hogy "igen, nagyon szép", most azon hisztiznél, hogy mer ilyet mondani... Pff...
2014. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Abban az esetben, ha tényleg gyönyörű, nyugodtan elismerheti. Attól, mert szakítottak, nyilván nem csúnyult meg, és utálni se kell.
2014. okt. 26. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én exem is átlagos volt.
2014. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor, 1 éve lehet őt látta a legszebbnek.

Az egyik volt barátom számomra átlagos külsejű, mikor tudom, hogy amikor együtt voltunk akkor nagyon helyesnek láttam. A másik volt barátomról viszont most is azt mondom, amit akkor amikor együtt voltunk..hogy nem egy helyes, de még nem is átlagos srác.

Szerinted mit kellett volna válaszolnia?

2014. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, bajban vagy: még mindig tetszik neki. Ez a szöveg amit nyomott tipikusan az a leplező szöveg..hirszerzők szokták ezt a fajta mellé beszélést alkalmazni:D
2014. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah, az én exem is átlagos volt:D
2014. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tök mindegy, amit gondol.

Ha átlagosnak látja, azt, ha gyönyörűnek, azt.


Dehogy vagyok bajban. Ő szakított vele, mert nem működött, és a csaj azóta férjhez is ment.

2014. okt. 26. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
8 * Ő szakított vele-vagy fordítva, csak ezt nem köti a nózidra:D
2014. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő szakított vele. Ismerem őt is meg az exét is még abból az időből, mikor egy pár voltak.
2014. okt. 26. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!