Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ideges vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ideges vagyok a párom miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, mert felrobbanok!

Szeptember óta Ő iskolába jár, én nem.

Úgy szokott lenni, hogy heti 3-4 napot találkozunk. Egy napot egész napra, a többi nap csak pár órára a sulija miatt, mert későn ér haza. Mostanában megint kezdi, hogy hamarabb megy haza, mint szokott, mert fáradt, stb. Az ő "szabálya", hogy azokon a napokon, amikor találkozunk, nem jön fel chatre, mert Ő álmos, és aludni akar esténként. AZokon a napokon, amikor nem találkozunk szintén nem jön fel chatre(és így egész nap nem beszélünk), mert ő álmos.

Sokszor volt, hogy vártam este, direkt mondtam, hogy hamarabb feljövök, hogy legalább 5!!! percet beszéljünk, de semmi.

Namost most csütörtöktől van az őszi szünet neki. Én a családommal elmentem péntek-szombat-vasárnap nyaralni. A barátom hívott pénteken, én őt szombaton, de ekkor már megint olyan fura volt a telefonba. Majd ma este haza értem, vártam, hogy feljöjjön, de írt egy smst, hogy nem jön fel, mert alszik, és nem hív mert hogy én utazok. Annyit mondtam neki még szombat, hogy elméletileg vasárnap este jövök haza.

Erre ilyet ír, hogy nem hív. Nem az lett volna a logikus, hogy ír egy smst, hogy "Cica, felhívhatlak?". Vagy én visszahívom, vagy bármi...

FOlyton ez van, hogy alvás, alvás, alvás.

Amikor én iskolába jártam, színötös voltam, napi 4-5-6 órákat tanultam, mégis volt időm a barátomra.

Írt egy smst, hogy írjam meg holnap átmegyek-e hozzá(facebookon, hogy Ő majd reggel megnézi). Legszívesebben most azt írnám meg, hogy hagyjon békén, de az nagyon hisztis duma. De nem tudok lehiggadni, mert folyton eztcsinálja velem, ha meg találkozunk, akkor tök flegma mert álmos...ha emg mondom, hogy szedjen vitamint, menjen orvoshoz, kinevet.


2014. okt. 26. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki arra szakít időt, amire akar. Ez a kapcsolat befejeződött.
2014. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés embert ismerek aki jobban szeretne aludni nálam, és mégis:Ötös vagyok, és a társasági életem is kitűnő!!!

Micsoda hülye kifogás már ez???

Én a helyedben megfontolnám a továbbiakat!

2014. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinevet, mert az "alvás" kb a szakítás előtti felkészülés.

Magamból indulok ki. Nekem is előtte alvási rohamaim voltak, de én tényleg aludtam is! Mindig aludni akartam, ha vele kellett lenni. Fényes nappal rám tört a fáradtság ha nála voltam, ha valami volt vele... ehhez társult, hogy nem esett jó vele beszélni sem, nem érdekelt mi volt vele és hogy mikor találkozunk, semmi. Ja, és én mint szakító fél, meg kellett magam erőszakolni hogy leírjam neki msn-en, hogy szeretlek... Ha hasonlókat tapasztalsz, akkor az ő szemében már vége a kapcsolatnak.

2014. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem ez eléggé hárításnak tűnik, nem biztos h tudatosan, de menekül valamilyen kapcsolati probléma elől, fél szembenézni vele. az én barátom pl. mindig veszekedés közben álmosodik el esténként, és alszik be egyből, ő ebbe menekül a konfliktus elől..

22L

2014. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!