Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal összeköltöztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal összeköltöztünk, viszont fél év után kiderült, hogy megcsalt, így ott kellett hagynom. Ő az albérletben maradt, jól érzi magát és éli életét. Ha nem lettem volna, eszébe se jut el költözni. Engem ez idegesít, mit tegyek? 27

Figyelt kérdés
ha nem lettem volna, belőle nem lett volna semmi.. miattam nem iszik több éve.. ha nem vagyok, otthon marad az anyja nyakán és a hétvégéit a kocsmába tölti, nem érdekelte semmi. most meg munkahelye van, külön él, az új barátnőjének jó dolga lesz, így ismeri meg. engem idegesít, h "felemeltem" és mégis külön váltunk...
2014. okt. 26. 20:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ott hagytam, mert ott kellett hagynom,,,, megváltozott, megcsalt..tűrtem volna inkább? nem volt választásom... ő biztos nem ment volna haza, az albérlet is az ő nevén volt
2014. okt. 26. 20:27
 12/21 anonim ***** válasza:
Tehát az idegesít, hogy nélküled nem egy senki? Hát ez van, te dobtad ki.
2014. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
igen ez idegesít valahol... én hagytam ott, nem tudtam mit csinálni.
2014. okt. 26. 20:29
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
# 13, az idegesít hogyte segítettél neki?? Ne legyél már rossz indulatú. Kajak mintha 17 éves lennél. Te szakítottál vele, a saját életedet építgesd.
2014. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
de én nem szakítottam volna ha nem csal meg és nem lesz közömbös... én még most is szeretem ezért is bánt. ha nem szeretném nem foglalkoznék vele..
2014. okt. 26. 20:33
 16/21 A kérdező kommentje:
zavar,h már mást visz oda a közös lakásunkba ( volt közös lakásunkba), hogy ott éli életét, miközben én is azt szerettem volna ott vele
2014. okt. 26. 20:34
 17/21 anonim ***** válasza:
Ugyan, ő dolga. JAh, ha már így áll neki, akkor hamar visszacsúszik. Te meg majd találsz magadnak normális srácot.
2014. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az nem a közös lakásotok, közösen béreltétek. A volt barátommal laktam a lakásomban (mellesleg az saját volt), szakítottunk, lett másik párom és itt élünk. Mi ebben gond?
2014. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet mondjatok meg. Miért ennek a szegény leányzónak rójátok fel, hogy kidobta mikor megcsaláták?
2014. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Volt egy "haverom". Én szerelmes voltam, ő nem. Segítettem neki normális leenni. Most szerelmes (másba), és a csaj a haszonélvezője a több éves "munkámnak".

Hát, mit mondjak, megértelek...

2014. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!