Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha a barátotok arra ösztönözne, hogy hízzatok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a válaszok, és jó lenne, ha azt is leírnátok, hogy jelenleg milyen az alkatotok. (Bár tartok tőle, hogy nem érkezik sok válasz.)
2014. okt. 26. 21:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nálam előfordult, és utólag belátva igaza volt.

170 cm-hez 49 kiló voltam. Közrejátszott betegség, aztán egy őrült fogyókúra.

Az én akkori párom teljesen normálisan elmondta nekem, hogy kicsit híznom kellene, szerinte nagyon sovány vagyok stb.

Nem sértődtem meg, hallgattam rá. Odafigyeltem, hogy rendesen egyek stb.

Így most 57 kiló vagyok és sokkal jobb :)


Az én esetemben jogos volt és nem vettem rossz néven!


26/N

2014. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Engem ösztönzött, mert frászt kapott mikor egyedül közlekedtem, még mikor átölelt, akkor is utánam szóltak a faszik:D Pedig semmi kihivót nem vettem magamra:D"


Én a helyedben titkolnám, hogy ilyen barátom van.


A kérdésre: Ha azt akarná, hogy csak zsírt szedjek magamra eszetlen mocsokzabálással, természetesen nemet mondanék, viszont ha arra bíztatna, hogy izmot szedjek magamra, legyen vastagabb, izmosabb combom, kerekebb fenekem, eleget tennék (bár ezen így is rajta vagyok).

De egyébként nem szokott ösztönözni, mert meg van velem elégedve, és nem fél attól sem, hogy elhappolnak előle, mert bízik ennyire bennem, és a kapcsolatunkban. :)

2014. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mivel én jól érzem magam s bőrömben, és a tömegem is egészséges, ezért én nem szívesen változtatnék az alakomon, szeretek azt és annyit enni, ami jól esik, és sportolni is. (172 cm/55-57 kg vagyok-nem tudom pontosan mennyi)

Ha nagyon vékony lennék, akkor nyilván másképp állnék a dologhoz.

2014. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

165 cm vagyok és 50 kg. Biztos, hogy nem híznék meg a párom kedvéért sem. Plusz kilókról lehetne szó, de kizárólag izomban.

20/L

2014. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Biztos nem mennék bele. Ez ugyanaz a kategória, amikor a pasi megmondja a barátnőjének, milyen ruhákat hordhat, v milyen színű legyen a haja. Nekem nagyon tetszik a törékeny nádszál alkat, sokat dolgozom is érte. Ha vkinek nem tetszik , nem kötelező velem lenni. Ha a külsőségek jobban érdeklik, mint a belsőm, akkor meg pláne.
2014. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
csodálkoznék, mert rajtam van pici felesleg (homokóra alkat 53kg), de nem híznék miatta mert magamnak úgy nagyon nem tetszenék :D
2014. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Engem is arra ösztönzött, de egyet értettünk. Amikor másfél évig munkanélküli voltam, nem volt mindegy, mennyi megy kajára, szóval lefogytam és az nem állt olyan jól.

Természetesen ekkor is szeretve voltam, de azért a fenekemet nem gusztálta már annyira, és ez nekem hiányzott. Aztán lett munkám, rendszeresen ettem és mindenfélét, az elmúlt 10 hónapban visszajött a leadott 5 kiló és a fenekem ismét kerekebb és ezt mindketten jobban szeretjük.

Az a kérdés, hogy hol van rajtad kevés, és a hízással vajon jut-e oda, ahová ő szeretné? Mert ezt nem feltétlenül lehet szabályozni, vagy csak nehezen.

Lehet, hogy magadra szedsz 10 kilót, de csak a hátad és a hasad, derekad lesz hájasabb, a ciciden, fenekeden, combodon nem látszik még semmi. Csak nehogy kitalálja akkor, hogy csúnyán híztál meg, stb...

2014. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
168/46 vagyok, állandó téma a hízás. Szeretnék, igyekszem, néha jólesik enni, néha iszonyúan fáj utána a gyomrom. Így nehéz, de jó lenne úgy 7-8 kg-t magamra szedni, úgy jól néztem ki.
2014. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Paulina12 válasza:
171 cm vagyok és 52 kg., szerintem jó az alakom (Nem. Nem vagyok egoista ;) ) Na szóval azt mondanám neki, hogy szeressen úgy ahogy vagyok és ne szóljon bele, mert én nem szeretnék hízni.
2014. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisnak tartanám, mert tényleg híznom kellene egy kicsit, nagyon sovány vagyok. Sőt, még aranyosnak is gondolnám, hogy aggódik értem. Persze, csak ha nem nyaggatna állandóan, hogy hízzak.

Amikor exem azt mondta, hogy fogyhatnék a combomból, mert az vastag - na, az rosszul esett.

168cm/49kg 26/n

2014. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!