Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A barátommal össze fogunk veszni, már előre látom.

Nagyon megbántott, még a tegnapi napon, és ma találkozunk.

REggel felhívott, én pedig rideg és flegma voltam vele. Rákérdezett hogy mi a baj, mondtam, hogy élőben megbeszéljük, azóta pedig lapít a fűben. MIndig ez van. Ha megbánt, és utána rideg vagyok vele(mert nagyon rosszul esik), akkor ő is olyan lesz velem. Holott tudja, hogy ha egy kicsit szeretget, egyből megenyhülök. Vagy jogosan rideg velem? Ez olyan dolog, amit telefonba nem lehet megbeszélni, azért mondtam neki, hogy majd élőben...


2014. okt. 27. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy hülye, ha nem képes kedves lenni ezek után, mert így tönkre megy a kapcsolatotok. Viszont neked sem kéne így viselkedned inkább szomorúnak kéne lenned. Meg persze picit mérgesnek, de semmiképpen sem flegmának és ridegnek.
2014. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel bántott meg ?
2014. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
mi történt, mi volt a bűne?
2014. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van abban, hogy nem ridegnek kellene lennem. Régen amikor megbántott midnig szomorú meg mérges voltam, de azzal scak nekem volt rossz. Amikor rideg vagyok, nem érzek akkora fájdalmat.

A bűne az volt, hogy az utóbbi 2 hónapban nagyon megváltozott velem szemben. Rideg ő is. Hiába kedveskedik, olyan, mintha megszokásból lenne velem. Kb. minden héten elmondom neki, de ő ugyanolyan továbbra is.

Aztán tegnap kiverte a biztosítékot, mert rég nem láttuk egymást, és egész nap egy szót se beszéltünk, mert inkább más dolga volt. Mindig ezt csinálja.

2014. okt. 27. 09:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a helyedben, nem tudom, mivel bántott meg eredetileg, azt viszont tudom, hogy ha én érezném valakin, hogy haragszik rám, akkor egész biztos nem próbálnám aranyoskodással megenyhíteni, még akkor sem, ha tudnám, hogy menne. Nem jó kibújni a konfliktusok alól, mert ott maradnak a felszín alatt, és a legváratlanabb pillanatokban kerülhetnek elő újra. Jobb megbeszélni, akár egy vita árán is, de legyen letudva. Úgy sem állok neki kiengesztelni a másik embert, hogy nem tudom, miért haragszik. Előbb mondja el, mi baja, aztán eldöntöm, hogy jogos volt-e a viselkedése. Ha igen, akkor majd bocsánatot kérek és igyekszem jóvátenni valamivel.
2014. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
de ez a játszmázás megoldás szted? Eljátszani ezt minden héten/hónapban?
2014. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

4. válaszoló, errenem is gondoltam, és nagyon tetszett a válaszod, köszönöm.

Költőnő? Ebben igazad van. Csak reménykedem, hogy változik.

Mert olyan 1 éve minden rendben lett, viszont most egy ideje megint kezd ilyen lenni.

És mivel volt időszak, amikor nem volt ilyen, reménykedtem, hogy hátha...

2014. okt. 27. 09:39
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
erre sztem nem ez a megoldás. Hanem h ezt így elmondod neki és megpróbáltok közösen vmit kezdeni vele
2014. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mát csináltuk. Mindig elmondom neki.

És olyankor az a válasza, hogy ez nem így van, én gondolom rosszul.

Múltkor mondtam neki lehetőségeket(pl, hogy akkor osszuk be az időnket, vagy annyit mondtam el, hogy nekem mire lenne szükségem, megkérdeztem, hogy és neki?), de ha hárít, nem tudom megbeszélni vele, ehhez két ember kell.

2014. okt. 27. 09:45
 10/15 Költőnő? ***** válasza:

ennyi. Ha vele nem lehet megbeszélni, akkor játszmázz v gondold át, mit ad és vesz el a kapcsolat.

Ha maradsz: tűrj.

Hanem jó így: lépj.

2014. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!