Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség legjobb barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség legjobb barát és szerelem között? 16/f

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e a legjobb barátomba, vagy csak ilyen a barátság. Természetesen lány az illető. Rendszeresen mondjuk egymásnak, hogy szerelek, meg ilyenek. Tudjuk egymásról, hogy sokat jelentünk egymásnak és mindent őszintén megbeszélünk.
2010. jan. 25. 18:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megváltoztattuk egymást teljesen, engedjük, hogy beleszóljunk egymás életébe. Nálam ez annyira nem új, de ő sose hagyta, hogy más beleszóljon az életébe. Aki megpróbálta azzal összeveszett. Én meg tudom befolyásolni teljes mértékben a döntését is kb, de nem akarom, csak ha hülyeséget csinálna. Elfogultak vagyunk egymással szembe. Nem tudom elképzelni, hogy elfelejtsük egymást. Ha összejönnénk és szétmennénk akkor is úgy fognánk fel, hogy megpróbáltuk szerintem.
2010. jan. 27. 22:57
 12/14 anonim válasza:

A távkapcs nem jó elhiheted nekem, de ha tetszik neked, akkor fordítsd bátran komolyabbra a dolgokat.:D (Velem is Volt már ilyen..1 évig voltam a legjobb barátommal 1ütt, és még mindig imádjuk egymást, pedig már van egy féléves kapcsolatom)

A lánynak tuti tetszel,..:)

Én belevágnék, biztos ami biztos..

2010. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mért tuti, hogy tetszek neki? Mondtam neki, hogy egy ideje gondolkozok, hogy lehetne-e több. Erre azt mondta, hogy ő még nem gondolt rá és nem is lenne jó. Aztán beszéltünk erről és arra jutottunk, hogy majd meglátjuk ha találkozunk, mert így egyikőnk se tudhatja, hogy mit akar.
2010. jan. 28. 15:27
 14/14 anonim ***** válasza:
A szex!!!!! :) :)
2016. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!