Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkolt a párom. Hogyan viszonyulnátok a lenti dologhoz?

Figyelt kérdés

Ma szinte egész nap a gép előtt ül, mert holnapra valamit (programot vagy szoftverjavítást) meg kell csinálnia. Ezzel nem is lenne gond. Viszont, most jön a DE. Mivel egész éjjel dolgozni fog, droghoz nyúlt, hogy jól bírja. Egész pontosan amfetamint szippantott... már 2x is.

Soha nem láttam, hogy drogozott volna, jelét sem mutatta és nem is mondta. Ma pedig - szerintem látta a meglepettséget rajtam - amfetaminhoz nyúlt. Mondta, hogy csak azért, mert meg kell csinálnia és bírnia kell az éjszakát... mire én szkeptikusan csak annyit mondtam, hogy "Aha, ki tudja... mivel nem vagyok itthon egész nap, nem tudhatom." Mire közölte velem, hogy akkor is mondhatná azt, hogy amikor nincs itthon, mert suliban, vagy meló helyen van, hogy én addig mással hentergek vagy itt, vagy mással.

Mindenesetre az amfetamin szippantása óta nem bírok magamhoz térni és nem kapok szikrát. Mégis hogyan viszonyulhatnék ehhez a dologhoz? Ill. egyáltalán a páromhoz?! Hiszen ez totálisan új dolog.

Ti hogyan reagáltatok volna? Hogyan viszonyulnátok a fenti helyzethez?


2014. okt. 27. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem is sokkolna biztos.Nem tudom mit tennék...
2014. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megmondanám, hogy kérek én is, és akkor még szexelni is tudunk reggelig.
2014. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette, máskor is megteszi ugyanezzel vagy másik ürüggyel.
2014. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem ma kezdte.
2014. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kiábrándultál belőle

és valószínű nem először szedett ilyet,mert a munkát nem tudhatta előre,azt viszont tudta hogy honnan tud szerezni drogot...ergó el kellett menni érte és nem hinném hogy meló után csak úgy beugrott egy boltba és vett:D


vagyis drogos csak eddig nem bukott le

2014. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az anfetamin fogyasztók 7pecsétes titokként kezelik a szenvedélyüket. Nézd meg hogyan csinálja. Rutinnal készíti elő(szárítja ki) vagy ügyetlenkedik. Próbáld ki h legalább tudd h mitől félted. Holnap meg vegyél neki kalciumot pezsgő tablettát 4et vele egy másfeles vízbe és kortyolgassa egész nap. Igyon sokat. Ha meg akarod vele beszélni akkor ezt még a hatása alatt tedd mert nyiltabb az ber ilyenkor,semmiképpen se másnap mert akkor kisebb fokú depresszió lesz rajta amikor jön le róla és cseppet sem lesz közreműködő. Ingerültség,zavartság jellemzi a másnapot
2014. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én is attól tartok, hogy máskor is ehhez nyúl, csak más ürüggyel.

Hát ezt bizony nem kellett szárítani, ez por volt, fehér por... azt tudom, honnan kaphatta, mert egy ismerős fiatal pár néha használ amfetamint és ők ma itt voltak.

De ha valóban kiderül, hogy drogos, én nem tudom mit csinálok... egy biztos padlót fogok, mert semmi nem látszik rajta.

Pedig egy rendszeresen drogozón jelek mutatkoznak, rajta pedig semmi.

2014. okt. 27. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Nemakarlak elkeseríteni de ismerek családapát aki hosszú évek óta titokban csinálja. Egyébként hány évesek vagytok?
2014. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ezentúl figyelj jobban oda rá vagy hagyd el olyanért aki nem drogozik

ha most csinálta először az sem csak úgy megy nem ez az első gondolata ha csak az a cél,hogy bírja az éjszakázást

egy normál ember pl kv,esetleg koffein tablettát szed,de nem ilyen illegális szereket

az hogy nincsenek jelek rajta az talán lehet attól,hogy nem olyan sűrűn használja és még talán nem függő

2014. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Osztom a véleményeteket, hogy itt valami nem stimmel. Vagy hazudott eddig és használó, csak nem olyan sűrűn, hogy jelei legyenek, vagy pedig hosszabb ideje készült erre... vagy nem tudom. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Amúgy ő 30, én 26.

2014. okt. 28. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!