Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkolt a párom. Hogyan viszonyulnátok a lenti dologhoz?

Figyelt kérdés

Ma szinte egész nap a gép előtt ül, mert holnapra valamit (programot vagy szoftverjavítást) meg kell csinálnia. Ezzel nem is lenne gond. Viszont, most jön a DE. Mivel egész éjjel dolgozni fog, droghoz nyúlt, hogy jól bírja. Egész pontosan amfetamint szippantott... már 2x is.

Soha nem láttam, hogy drogozott volna, jelét sem mutatta és nem is mondta. Ma pedig - szerintem látta a meglepettséget rajtam - amfetaminhoz nyúlt. Mondta, hogy csak azért, mert meg kell csinálnia és bírnia kell az éjszakát... mire én szkeptikusan csak annyit mondtam, hogy "Aha, ki tudja... mivel nem vagyok itthon egész nap, nem tudhatom." Mire közölte velem, hogy akkor is mondhatná azt, hogy amikor nincs itthon, mert suliban, vagy meló helyen van, hogy én addig mással hentergek vagy itt, vagy mással.

Mindenesetre az amfetamin szippantása óta nem bírok magamhoz térni és nem kapok szikrát. Mégis hogyan viszonyulhatnék ehhez a dologhoz? Ill. egyáltalán a páromhoz?! Hiszen ez totálisan új dolog.

Ti hogyan reagáltatok volna? Hogyan viszonyulnátok a fenti helyzethez?


2014. okt. 27. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, én összepakoltam volna. Nem maradnék együtt ilyen emberrel akármekkora is a szerelem. Tudom, hogy könnyű külső szemlélőként véleményt alkotni, de az már nem az néha-néha elszív egy vicces cigit történet. A anfetamin drog. Függőséget okoz. A mellékhatásai pedig elég durvák, de gondolom már utánaolvastál kérdező. Neked kell tudnod el tudod-e ezt viselni vagy, hogy mersz-e ilyen emberre életet, családot alapozni. A reakciójából pedig nem az derült ki hogy bánná vagy változtatni kíván ezen. Úgyhogy szerintem ez a vagy megszoksz vagy megszöksz eset.
2014. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok az amfetamin hatásaival, ill. olvastam is róla.

Szívem szerint én is összecsomagoltam volna, de ez nem megy könnyen... ugyanis az a bökkenő, hogy ő nem magyar állampolgár és külföldön élünk. Akikhez mehetnék barátaimhoz lakni decemberig, amíg nem látogatok haza, ők konkrétan 1000km-re laknak tőlünk. Így nem könnyű a lépés.

De eléggé megrendült a páromba vetett bizalmam. Nem gondoltam volna, hogy ilyenre képes, vagy éppenséggel ezt csinálja és hazudik.

2014. okt. 28. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!