Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tul gyors? Elkapkodtuk volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul gyors? Elkapkodtuk volna?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni es megismertem egy sracot. Par napra ra bejeloltem facebukon. Ez egy keddi nap volt es pentekig minden nap beszelgettunk facen es penteken talalkoztunk es elmentunk egy szorakozo helyre ahol nagyon jol ereztuk magunkat.(csoknal tobb nem volt) masnap egesz nap egyutt voltunk es megbeszeltuk hogy akklr jarunk. Mindenki azt mondja hogy tul gyorsan mentem bele a kapcsolatba. Tenyleg igy lenne?

2014. okt. 28. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis. :) Jól tettétek.
2014. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr. Truth ***** válasza:

"...és akkor megbeszéltük hogy járunk"

ezen most potyognak a könnyeim :D

2014. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a fészre kitetted már?
2014. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Hát tény hogy eléggé tempósan kezdtétek, de ez önmagában nem baj. Azt javaslom, mielőtt nagyon egymásnak estek szexuális értelemben, ismerjétek meg alaposabban egymást, hadd alakuljon ki a bizalom, mert ezzel tudjátok megalapozni a későbbi elköteleződést.

Én amúgy mindig úgy képzeltem el, hogy szépen fokozatosan jó felépíteni egy kapcsolatot, aztán kb az összes barátnőmmel max 2 hét alatt jöttünk össze. De a szex terén tudtam türelmes lenni.

2014. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!