Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyors válaszokat szeretnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors válaszokat szeretnék. Lefújjam az egészet?

Figyelt kérdés

Eredetileg hamarosan férjhez mentem volna. De felbukkant külföldről a volt barátom, akivel kiskorom óta közeli a kapcsolatunk (anyukám az ő anyjának a legjobb barátnője, apa a mostohaapja cégeinek az ügyvédje, szóval nagyon sok időt töltöttünk együtt). Együtt voltunk 3 évet, majd eltűnt... Külföldre költözött (az apja külföldi), nekem meg hagyott egy levelet.

Azóta nem beszéltem vele, nem is akartam látni.

Erre most, mikor az esküvőmre készülnék, visszajön és felforgat mindent körülöttem. Most ott tartok, hogy nem vagyok biztos abban, hogy hozzáakarok-e menni a vőlegényemhez, mert a vele való kapcsolatom olyan semmilyen, a másikhoz hasonlítva... Kiszámítható, nincs benne semmi váratlan.

Elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban és ez rossz jel az esküvő előtt szerintem. Ráadásul a volt barátom szeretné, ha a nyarat vele tölteném és ő a jövő héten elutazik.

Vagy vele megyek, vagy megint elveszítem és nem hallok róla többet.


2014. júl. 6. 16:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Könyörögve kérlek, szegény srác (vőlegényed) érdekében, fújd le az esküvőt, és menj a volt pasiddal!!!!
2014. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Brrr nem kell ez az esküvő ezt így gyorsan közlöm.Menj vele külföldre.Jó utat.Érezd jól magad vele.
2014. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 acelsziv ***** válasza:
100%
pff... Na menj hozzá a vőlegényedhez, ha ennyire nem érzel iránta semmi különöset. Ne tedd tönkre az életét. Na és a volt barátod... Ezt már te tudod. Mi a garancia arra, hogy nem fog megint faképnél hagyni?
2014. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok biztos abban, hogy hozzáakarok-e menni a vőlegényemhez, mert a vele való kapcsolatom olyan semmilyen, a másikhoz hasonlítva... Kiszámítható, nincs benne semmi váratlan. "


Mert az olyan jó, ha váratlanul lelépnek az ember mellől.


Otthagyhatod, sőt ezek után én rúgnálak ki ha megtudnám, hogy ezen jár az eszed, de biztos vagyok benne, hogy megint elhagy az exed és baromira bánni fogod te még ezt.

2014. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy jo nyarad a sraccal, mert utana megint el fog tunni.
2014. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mond le az esküvőt és menj a pasival. De akkor se kapard szegény volt vőlegényed ajtaját ha megint elhagy a pasi, márpedig ha egyszer megtette megfogja még egyszer.
2014. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De én szeretem a vőlegényemet is, csak az másmilyen.

Az a baj, hogy ők két totál ellentétes személyiség és nem tudom, hogy mi legyen. Mármint, a volt barátom mellett sokkal boldogabb voltam, tudja a mai napig, mivel vegyen le a lábamról. Nem hagyna el még egyszer, ha mellette döntenék.

A vőlegényem viszont nyugodt, mindent átgondol hatvanszor és visszafogott, nincs a középpontban mindig. Boldog vagyok most is, de úgy érzem, hogy valami hiányzik.

2014. júl. 6. 16:16
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kell a jo? Nem. Kell a rossz? Ja, ket kezzel. Az erdekes, ugra-bugra pali megint ott fog hagyni, hidd el.
2014. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre gyorsan csak nagyon átgondolatlan választ tudnék adni, annak meg nem sok értelme van, nem?
2014. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Le is írtad a bűvös mondatot ami megadja a választ a kérdésedre.


"Úgy érzem valami hiányzik"

2014. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!