Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl korai lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl korai lenne belekezdenem egy komoly kapcsolatban? (12/L)

Figyelt kérdés

Kisebb kapcsolataim már voltak, de egyik se tűnt túl komolynak.

De van egy srác akivel kezd komolyodni a dolog.


2014. okt. 28. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és erre az a megoldás ha te is hülye leszel?
2014. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Bar az elottem szolok nem tul baratsagosak, de igazuk van. Egy kapcsolathoz nem csak testileg de le lelkileg is keszen kell allni. Te meg nem vagy keszen, megha ugy is erzed. Le kellene ulni a szuleiddel ha tudsz es beszelni rola. Bar en beszeltem volna az enyemekkel. En 18 voltam az elso kapcsolatnal, de meg az is korai volt szemely szerint ram nezve. Ha koran kezded, evek mulva fogod megbanni es megszenvedni a kovetkezmenyeket. Ilyen korban meg nagyon torekeny vagy. Hidd el, hogy ha mindenki ellenzi, annak oka van. Varj meg, van idod.
2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki kultúráltan tudja kifejezni nemleges válaszát köszönöm szépen az utolsó kommentelőnek! :)
2014. okt. 31. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!