Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mi értelme van szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme van szakítás után?

Figyelt kérdés

5 napja vagyunk külön. Ő szakított egy botrányos veszekedés után, sose láttam még embereket úgy kikelni magukból mint Mi aznap.

Nem vettem volna észre, hogy nem szeret.. mert akit nem szeretünk azt nem csókolgatjuk simogatjuk folyton, reggelit készít pasi létére és féltékenykedik stb... de ő a veszekedés után meg szakít, nem szeret már úgy, így jobb neki és még sok más rizsa.

Oké hagyom menni, aki menni akar úgyis megy.

De mi a francnak keres, ha neki jobb nélkülem állítólag? Féltékenykedik tovàbb. Én nem keresem, ő hajnalba küld egy sms-t hogy jóéjt ( eddig szokott sajnos dolgozni. ) Nem értem teljesen a viselkedését, sajnos nála makacsabb emberrel még nem találkoztam, nem szeret az érzéseiről beszélni, max ha ittas néha kijön belőle, ha bántja valami , ezért is nem kèrdem meg tőle, hogy mi a fenét akar, úgyiscsak tagadna a büszke fejèvel.

De nekem így nem jó; vagy együtt legyünk vagy semmilyen kapcsolatot nem akarok vele ápolni. Ez a 2 lehetőség van számomra.

Vélemény?


2014. okt. 28. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
megbánta a szakítást, hiányzol és békülni akar. Csak béna.
2014. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez a gyerek egy p.cs!
2014. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!