Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon össze vagyok zavarodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Directioner14 kérdése:

Nagyon össze vagyok zavarodva tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem egy fiúval beszélni facebookon. Tudja hogy szerelmes vagyok belé. Éjjel nappal beszélünk és nagyon jóban vagyunk. Másfél hete szombaton találkoztunk és megcsókolt. Bevallotta hogy szeret. Nekem ez persze nagyon jó érzés volt, mert énis szeretem de valamiért nem hiszek neki. Mar mindent csinált, verset irt stb. De mégis olyan furcsa nekem... Ahányszor felhozom a témát kiakad hogy nem bízok benne... Hosszú távú kapcsolatot szeretnénk ebből de nemtudom hogy ő tényleg akarja e... Szerintetek?

2014. okt. 29. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy "beszélünk"?

Chateltek?

2014. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen chatelünk.. De mivel egy suliba járunk találkozunk meg sulin kívül is... Csak furcsa.
2014. okt. 29. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, minden lehetséges, az is, hogy hazudik. De ha még verseket is ír, és sokszor keres, és látod is rajta, hogy oda van érted, akkor lehet hogy nem hazudik. Neked sem esne jól, ha meggyanúsítana, hogy hazudsz, mikor azt állítod, szerelmes vagy belé.

Azt mondom, adj neki időt. Találkozgassatok, töltsetek el több időt egymással, ismerjétek meg jobban egymást, csináljatok közös programot és előbb utóbb meg fogsz róla bizonyosodni, mik a szándékai. A bizalomhoz idő kell.

2014. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!