Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha rosszul esik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha rosszul esik, hogy nem kaptam még egy szál rózsát sem a vőlegényemtől születésnapomra?

Figyelt kérdés

Tegnap volt konkrétan és semmit sem kaptam.

Megköszönteni megköszöntött, de azt is futtában. Utóbbi hetekben nagyon keveset találkozunk mert én állandó éjjel, ő pedig állandó délután dolgozik, így csak reggel találkozunk, amikor hazaérek, de akkor ő alszik ugyebár.

Én meg délelőtt alszom.

Másfél éve vagyunk együtt és a kapcsolat első 6 hónapjában nagyon figyelmes volt. Volt hogy csak úgy adott virágot, meg mindig figyelt rám, soha nem éreztem elhanyagoltan magam. Az utóbbi pár hónapban mintha lanyhult volna a figyeme irántam. Hotelben dolgozom és mindig éjjel. sok férfi tett már ajánlatot, és ezeket el szoktam neki mondani. Régebben mindig nagyon ideges lett ezekre, ölni tudott volna, de mostanában már nem igazán érdekli őt, vagyis már abszolút nem reagál mikor mondom neki ezeket a szitukat. Pedig éjjel volt hogy teljesen egyedül voltam egy óriási hotelben és kb. 10 részeg férfi basztatott...

A szülinapom előtti pár napban kérdezte mit szeretnék, de láttam, hogy se kedve se ideje se affinitása nincs most szülinapozni. tudtam, hogy nem vett semmit, meg nem is készül semmivel. Azt mondta hogy szeretne tortát sütni, de azt sem csinált. tudom hogy délután dolgoik, emiatt kevesebb az ideje.

Mindez nem azért zavar mert énközpontú vagyok, és nekem kell minden. Abszolút nem erről van szól.


Azért zavar, mert utóbbi két hónapban több közös barátunk szülinapja is volt, és mindegyiküknek csinált tortát és vett ajándékot!!!!! A legutóbb pont egy hónapja és akkor is ugyanennyit dolgozott.... Szóval ez kicsit rosszul esik emiatt.


nem is kellett torta, meg nem is kell ajándék de délelőtt a városban járt és pl. egy szál virág is elég lett volna. de így úgy érzem magasról szarik az egészre.


szerintetek jogosan esik rosszul, vagy kussoljak és fogjam be a pofám?


2014. okt. 23. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztos tudja hogy megcsaltad.
2014. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne kussolj, nyisd csak nagyra a szád. Én sem tennék mást...
2014. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leülnék Vele erről beszélni, nehogy már a barátait felköszöntse ajándékkal, Téged meg nem... nem kell magyarázkodnod az ajándék miatt, minden normális családban, ahol meg vannak hozzá az anyagiak, adnak egymásnak ajándékot, emiatt ne magyarázkodj, ennek természetesnek kellene lennie! Akár egy ékszerről, akár egy rózsáról van szó, tök mindegy, csak gondolna Rád, ez erről szól...
2014. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos, és szóvá tehetnéd. Nem kell egyből rátámadni, csak hogy érezze, hogy sz..rul esik neked, hogy ennyit nem tett meg neked, másoknak bezzeg igen.
2014. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
A sok ajánlat miatt amit elmeséltél, tönkrement az önbizalma. Ilyen esetben egy férfi a poklot járja meg, amellett ha hulla fáradt is az a halál. Persze nem biztos, de beszélj vele ahelyett, hogy ide írsz.
2014. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En sokszor vettem a csajomnak viragot.Szerettem volna ha erzi a torodesemet.Egyszer sem orult neki :D
2014. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Baj, de ne mondj semmit, mert csak úgy jó, ha magától eszébe jut. Mi azért boldog születésnapot kívánunk!

[link]

Isten éltessen sokáig!

2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem fog eszébe jutni magától, mert pasiból van! Ne is utalgass, hanem egy az egybe mondd el majd neki! És jó lenne, ha változtatnátok a beosztásotokon vagy valaki munkahelyet változtatna, mert így, hogy az egyikőtök éjszaka, a másik nappal dolgozik, nincs idő a másikra és nincs erő sem már.... így csak tönkremegy a kapcsolatotok, mert nincs időtök törődni egymással és kell néha egy kis meghitt édeskettes... Lehet, hogy mivel nem találkoztok eleget, feladta már magában ezt a harcot, hogy mindenhez legyen lelki ereje: jól teljesítsen a munkában és törődjön megfelelően a párkapcsolatával, mellesleg ott vannak a szülei is, sajnos nem lehet egy ember nem tud osztódni! Lehet talált esetleg egy másik lányt, akivel egy időközben dolgoznak és többet foglalkozhatna vele... vagy odatett ez a sok pasi az önbizalmának, inkább titkoltad volna el és csak párat vallottál volna be, mivel úgy is mindet elutasítottad! A legnagyobb probléma az én meglátásom szerint a munkahely időbeosztásában van!
2014. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :) és a szülinapi köszöntést is!! :)

Igen, munkát szeretnék váltani, de sajnos nem találok mást, kevés most a munkalehetőség a szakmámban errefele, ahol lakunk (Anglia).

Közös vállalkozást akarunk egyébként indítani, a papírmunkákat már elkezdtük, de pont az ütköző munkabeosztás miatt nehezen és lassan haladunk vele.

ÉS hogy beszéljek vele úgy, hogy ne tűnjön hisztinek az egész??? Én is jogosnak érzem a dolgot, rettentő rossz szülinap volt ez így.

biztos, hogy nincs más lány egyébként.

azt nem hiszem hogy az önbizalma megrepedt volna a részeg pasis nyomulásoktól, mert tisztában van vele, hogy éjjel dolgozom, és sok a részeg, akiknek minden mindegy csak luk legyen. tudja, hogy bizhat bennem és bízik is.

nem tudom hogy adjam elő, hogy ez nem esett jól. legközelebb vasárnap találkozunk normálisan, akkor ő is szabadnapos meg én is.

2014. okt. 23. 23:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt akárhogy adod elő, nem lehet felfogni hisztinek... mert ez mindenkinek rosszul esne és ezt meg kellene értenie és azt is, hogyha ezt kicsit ingerültebben adod majd elő...
2014. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!