Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hobbi vagy én? - Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hobbi vagy én? - Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik és pont az esetem. 1 hónapja kezdtünk el beszélgetni facebookon(koleszos csak 7végén van itthon) de ekkor még volt baránője. Elmondta mert rákérdeztem de hozzátette hogy csak elvannak egymás mellett. Kicsit piszkált az a gondolat,hogy akkor miért beszél velem ha van valakije de neki ez nem számított mert azt mondta hogy ez ne zavarjon mert nem házas:D . Az első talákozásunk után vagy két napra szakított vele. Azt nem tudom,hogy miattam e. De nagyon jól éreztük magunkat és kaptam tőle egy arcra puszit is. Hétfőn volt a második talákozásunk ami szintén jól sikerült haza kísért és megölelt. Azt beszéltük meg,hogy szerdán találkozunk de reggel kaptam egy üzenetet,hogy közbejött neki valami és,hogy ma nem tud jönni. Ez kellemetlenül érintett akkor. Imádja az autókat és most vett egyet és csak azzal törődik mert neki ez szent dolog. Szerintem az autó elintéznivalói jöttek közbe neki nem valami más mert hétfőn azt mondta,hogy egész szünetben otthon lesz és kocsin csinál valamit.Ma is beszéltünk de a találkát nem említette pedig csak holnap tudnák találkozni.Megkérdeztem,hogy valami rosszat mondtam e hétfőn de nem volt a válasza. Szóval túlreagálom,hogy inkább a kocsin ügyköd valamit és nem velem van? És szerintetek ezek alapján csak barátságot akar vagy többre is számíthatok?:)
2014. okt. 30. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi történés után már igazán megkérdezhetnéd Te tőle, ha már ennyire töketlen :)
2014. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!