Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyutt mentek autoval akkor felesben fizetitek a benzint a pasitokkal?

Figyelt kérdés
vagy h csinaljatok?
2014. okt. 30. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Jesszus, nem.
2014. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom nem engedi. Cserébe én is elviszem néha.
2014. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez hülye...
2014. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért hosszabb utaknál (100km+) illene :D
2014. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kirándulni megyünk távolabbi helyre, akkor úgy csináljuk, hogy ő a benzint én az ételt szerzem be pl.
2014. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sohasem. Mondjuk mindeni tankolja a magáét, de ez sohasem volt téma.

De a hétköznapokban gondolom nem csak téged furikáz, mármint másra is használja az autót. Azt leszámolja, és a többit felezi? :)


Mondjuk ha kirándulni mentek, akkor logikus, ha beszállsz a benzin költségbe, ha azt szeretné.

2014. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első barátom, ha hazahozott kocsival, mert szórakozni voltunk és vonattal nem tudtam volna hazajönni, akkor nem adtam bele, máshogyan viszonoztam (pl meghívtam valamire, kapott tőlem sütit stb).

A második barátomnak nem volt autója, vele kirándulni mentünk, 100 km fölötti távokra. Ott felesben fizettünk, mert nem tudtam volna egyedül finanszírozni.

2014. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
en is ilyen kirandulasokra gondoltam h akkor h csinaljatok?
2014. okt. 30. 22:42
 9/9 anonim válasza:
barátom fizeti a benzint én meg a kaját biztosíttom :) nemengedné hogy beleadjak meg kár ezen kellemetlenkedni. én intézem a kaját és kész
2014. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!