Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nyaralni mentek a pasitokkal, párotokkal milyen arányban fizetitek a nyaralás költségeit?

Figyelt kérdés

elvárjátok, hog a pasi fizesse?

24 L


2010. jún. 22. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell tudni,nem másnak.te érzed h mit kaptál tőle,és mit adsz neki vissza.ez úgy a korrekt sztem,h mivel 2 en mentek nyaralni,2 en élvezitek a láblógatást,2 fele oszlik a költség.dehát a mai világban kinek mit jelent a korrekt szó.
2010. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
dehogy! Fele -fele kell fizetni, úgy igazságos.
2010. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

elsőre úgy olvastam, hogy "nyalni mentek" és nem értettem, mit kell azon fizetni? hacsak nem fayginyalásról van szó :)


mivel én barátnőm tanuló volt, mikor nyaraltunk, én fizettem majdnem mindent. kicsit kellemetlennek érezte időnként ("nem vagyok kitartott" felkiálltással :), de elfogadta, hogy én vagyok a kereső fél és így volt ez rendjén. akkor és ott.

2010. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
nálunk változó. volt, hogy párom nagyon sokat keresett, így nem engedte, hogy fizessek én is. de volt, hogy fele-fele, de olyan is, hogy mikor ki, mikor mit. ez attól függ, milyen kapcsolatotok van, milyen anyagi helyzetben álltok. 28/L
2010. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
i most voltunk balcsin, én 18 ő 20. A kaját többnyire ő fizette, de a költségeket én fizettem ki (a sajátom) így igazságos
2010. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Nem írtad mióta vagytok együtt... pedig ez szerintem fontos, mert mi egy idő után már nem foglalkoztunk azzal hogy enyém, tied... mi közös kasszán voltunk már fél év után...
2010. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
kb 5 éve vagyunk együtt
2010. jún. 22. 12:26
 8/22 anonim ***** válasza:

nem megyünk nyaralni, mert a nyaralás kb 1 hét


addig bőven szakítunk...akkor meg mi értelme?

2010. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Együtt is éltek???


Nálunk ez nem igazán volt kérdéses...együtt élünk, nekem van a lakásban kevesebb ktg-em, így én tettem félre a nyalarásra!!!

2010. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
jah, 23L
2010. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!