Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni, ha egyszer nem is akarom?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete szakítottunk nem tudom elfelejteni és nem is akarom mert még mindig szeretem :( és annyira fáj, hogy jól el van nélkülem nem hiányzom neki. Minden este ha lefekszem aludni és olyankor egyedül vagyok eszembe jut mennyire hiányzik és elkap a sírás. Nem tudok más férfiakkal ismerkedni, mert nekem csak ő kell mit tehetnék? :/

21L


2014. okt. 31. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyj magadnak időt, hogy leülepedjen benned az egész, idővel jobb lesz. Nekem volt olyan amikor 2 év kellett ahhoz, hogy teljesen lezárjak egy kapcsolatot magamban, és őszintén tudjak nyitni más felé.

24N

2014. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hittem jobb lesz ahogy múlik az idő, de ez csak egyre rosszabb :/
2014. okt. 31. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyenlőre... Azért van így, mert nem tudod elfogadni hogy nincs már az a kapcsolat. Amint elfogadod, másként fog benned tudatosulni az egész, és ahogy telik az idő, könnyebb lesz. Próbáld meg lekötni magad új dolgokkal, vagy bármivel ami örömet okoz. Ha csak egymagadban keseregsz, nem is fogod tudni túltenni magad egyhamar. A pasi is ezt teszi, hiszen írtad is, jól elvan... Akkor megéri érte szomorkodni?Szerintem nagyon nem... 1es voltam. :)
2014. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már frizurát is váltottam :D hátha könnyebb lesz az úgymond új élet kezdése :) eddig még arra vártam, hogy majd rám ír, felkeres de ma halottam olyat

, hogy jól elvan egyedül hát akkor én is jól el leszek nélküle :) köszi a tanácsot próbálok többet nem sirdogálni miatta :)

2014. okt. 31. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!