Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megakarok szerzni egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok szerzni egy pasit hogy csináljam?

Figyelt kérdés

szval van egy srác akibe tökre bele vagyok zúgva már nem bírom kicsit félősebb típus de nem is baj örülök neki

mondta h tetszem neki.. felvett msn re sokszor szemezünk xd vagy hogy mondják ezt és állt ő szokott kezdeményezni néha odajön hozzám kicsit elhülyülünk

na de egyenlőre ennyit tett és tudom h bejön neki rajtam kívül még 1 lány aki köztudott a suli legextrémebb csaja én mellette egy kis nem tom mi vagyok :S

nah mind1 mit kéne csinálnom h összejöjjek vele?

vagy csak h utaljak rá neki

nem is tudom mit kéne tennem de már legalább 1éve ezen problémázok


2010. jan. 26. 13:32
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
Légy kapható baby ! :D Kapd el a micsodáját :D
2010. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
"Mutasd a csöcsőőőőőőőőőőőőőőőőőőd!"
2010. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Micsodáját? Bal térdét?


Kezdeményezz te akkor. Mondd, hogy szeretnéd jobban megismerni, és nem folytathatnátok-e ezt a beszélgetést egy kávézóban. Improvizálj.

2010. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"és állt"


- Na, akkor a lényeg már megvan. :D Csak a kezedbe kell venned a dolgokat. ;)

2010. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hmhm köszi az eddigi válaszokat csak ebből nem nagyon derül ki az h mégis akkor mit kéne csinálnom

és talán nem a szövegemen kéne problémázni ha ezt az állt. annak szántad -.-

2010. jan. 26. 13:53
 6/15 anonim ***** válasza:

O_o


Dumálgassatok, aztán "csak úgy" menjetek el valahova, hívd meg egy teára/filmre/akármire. Világosan mutatta, hogy tetszel neki. Ő is neked. Akkor hol a probléma? Teljesen mindegy hogy csinálod, ha tényleg bejöttök egymásnak, össze fog jönni.

2010. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Esetleg segítene, ha megmondanád, hány éves(ek) vagy(tok).
2010. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én 16 és ő is asszem 4 hónappal..
2010. jan. 26. 13:58
 9/15 A kérdező kommentje:
<-- mármint 4 hónappal öregebb asszem
2010. jan. 26. 13:58
 10/15 anonim válasza:
Én is félösebb tipus vagyok nagyon sok idő kellet hogy megszerezem aki nagyon tetszet nekem és én is tetszetem neki de ö nem lépet mert azt hitem hogy nekem nem jön be tudni kell rola hogy nyáron állandan bulizni járt és én is elmentem lgjobb barátnömmel ugyanarra a helyre és sokat beszélgetünk aztán nyáron szerveztem egy bulit és meghivtam ötis és hát össze is jüttünk ugy hogy nagyon örülök ésazota nayon bodogak vagyunk együtt pedig már ugy éreztem hogy nem lesz belöle semmi mert nagyon csajozos volt amikor bulizni járt. ugy hogy neked is azt kéne csinálnod hogy ugyanoda elmész bulizni és ugy is beszélgetni fogtok meg ilyenek és csak ráfog önnia pasihogy vmi akarsz remélem sikerül
2010. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!