Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megakarok szerzni egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok szerzni egy pasit hogy csináljam?

Figyelt kérdés

szval van egy srác akibe tökre bele vagyok zúgva már nem bírom kicsit félősebb típus de nem is baj örülök neki

mondta h tetszem neki.. felvett msn re sokszor szemezünk xd vagy hogy mondják ezt és állt ő szokott kezdeményezni néha odajön hozzám kicsit elhülyülünk

na de egyenlőre ennyit tett és tudom h bejön neki rajtam kívül még 1 lány aki köztudott a suli legextrémebb csaja én mellette egy kis nem tom mi vagyok :S

nah mind1 mit kéne csinálnom h összejöjjek vele?

vagy csak h utaljak rá neki

nem is tudom mit kéne tennem de már legalább 1éve ezen problémázok


2010. jan. 26. 13:32
1 2
 11/15 Beviz Elek ***** válasza:

16?

Valószínűleg a külső számít. Szal.. ott még ez dönt.

H mennyire kéne nyomulnod? Nem ismerjük a srácot. Én soha nem jártam olyan lánnyal aki rám nyomult (semmi izgalom), de van aki szereti. Jah... persze ha tetszik, nyomuljon csak :D

Csinálj úgy, mintha nem tetszene neked. Köztudott: Ami nem lehet az enyém, az KELL! Te nem lehet sz azé, érdeklődni fog. A gimis csajozós sztorik mind erre épültek :)


19/f :)

2010. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ez attol is fugg hogy hany eves vagy. En azt tanacsolnam hogy menjetek el setalni vhova, nem muszaly randira mennetek csak egyszeruen egy seta vagy vmi hogy jobban meg ismerhesd es hogy flortolhessetek egy kicsit, majd diszkreten utalhatsz arra hogy tetszik neked es utana ha mond vmi bokot akk az mar jo jel ;)
2010. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
küldj neki magadról egy szexi képet, semmibe :D
2010. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Csinálj úgy, mintha nem tetszene neked. Köztudott: Ami nem lehet az enyém, az KELL! Te nem lehet sz azé, érdeklődni fog. A gimis csajozós sztorik mind erre épültek :)"


Ez egy nagyon, NAGYON szar tanács. A srác félős, ez világosan kiderül. Ha ehhez képest azt mutatják neki, hogy "nem tetszel", akkor szerinted mennyire akar majd kezdeményezni? Még jobban visszahúzódik és könnyebben kapható csajok után néz. Gimis csajozós sztorikból nem érdemes tanulni.

2010. febr. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Beviz Elek ***** válasza:

Pedig de. Zavarni fogja és ezért közös ismerősöktől fog segítséget kérni. ("kérdezd már meg tőle h mit gondol rólam")

Ha nem akar közös ismitől segítséget kérni, akkor buktad :(

2010. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!